Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Jepen makina me qera te llojeve te ndryshme.

Qera ditore duke filluar 20 euro

Botuar më 17/08/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 17/08/2018

Fiat Lancia Cappa

viti i prodhimit 1999 | 1.300 Euro

E regjistruar me leje qarkullimi, ne gjendje te mire teknike. taksa te paguara ne momentin e shitblerjes, 2000 benzine +gaz, siguracion i paguar deri ne Tetor 2018

Botuar më 20/08/2018
1.300,00 euro

Mercedez benz 190

viti i prodhimit 1986 | 110.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: e jeshile, ne gjendje shume te mire pune, pompa e ujit dhe bateria jane te reja, dokumenta te paguara per 1 vit, siguracion, kolaudim dhe taksa.

Botuar më 20/08/2018
110.000 leke

Seat Cordoba

viti i prodhimit 2006 | 3.100 Euro

62.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, ne gjendje shume te mire dhe te mbajtur, konsumi mesatar 5l/100km, taksat siguracion te paguar deri ne 2019, Shitet

Botuar më 20/08/2018
3.100,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2003 | 3.500 Euro

350.000 km, kambio: automatike, 200 cc, nafte, ngjyra: bezh, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 20/08/2018
3.500,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 2003 | 2.100 Euro

5 porta, motorri 1.6 benzine, me dokumenta te rregullta, me targa.

Botuar më 20/08/2018
2.100,00 euro

Seat Ibiza

viti i prodhimit 2012 | 6.300 Euro

29.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, ngjyra: gri, targa shqipetare, shitet

Botuar më 20/08/2018
6.300,00 euro

Bmw Seria 7

viti i prodhimit 2004 | 6.000 Euro

160.000 km, kambio: automatike, 4.4 cc, benzine, ngjyra: e zeze, me dokumenta te rregullta, perdoret vetem 1 muaj, shitet

Botuar më 20/08/2018
6.000,00 euro

Mercedez benz E220 CDI

viti i prodhimit 2004 | 5.000 Euro

220.000 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu ne te zeze, timon hidraulik, radio me cd, gps, pasqyra elektrike, radio me usb, shitet makine

Botuar më 20/08/2018
5.000,00 euro

Makine Smart

viti i prodhimit 2004 | 2.100 Euro

179.000 km, kambio: gjysem automatike, 6.8 cc, benzine, ngjyra: gri me te zeze, me dokumenta, e sapo ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire, pa kondicioner, shitet

Botuar më 20/08/2018
2.100,00 euro

Mercedez benz C 200 CDI

viti i prodhimit 1998 | 2.500 Euro

260.000 km, kambio: manuale, 200 cc, nafte, 4 dyer, ngjyra: blu, kondicioner, me dokumenta te rregullta, targa Shqiptare

Botuar më 20/08/2018
2.500,00 euro