Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar me 09/11/2018

Mercedez benz E 250 linja AMG,

viti i prodhimit 2010 | 65 M2 | 18.000 Euro

Nafte, ngjyra: e bardhe, dokumenta te rregullta, full option, ne gjendje perfekte. I ...

Botuar me 08/11/2018
18.000,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Porcelan-tirane., Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira...

Botuar me 07/11/2018

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

200.000 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, 5 dyer, ngjyra: blu, dogane, taksa te paguara, shitet

Botuar me 14/11/2018
4.500,00 euro

Bmw seria 5

viti i prodhimit 2007 | 6.950 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, gps, mbyllje elektrike, radio me usb, eshte perdorur vetem per drejtorin e nje kompanie dhe e sjell direkt nga koncesionari ne gjermani , eshte me certifikate dekra dhe cdo servis i realizuar tek servis bmw, shitet makine

Botuar me 14/11/2018
6.950,00 euro

Audi A6

viti i prodhimit 2002 | 230.000 Leke

Kambio: automatike, 2.5 cc, nafte, 5 vende, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta

Botuar me 14/11/2018
230.000 leke

Volkswagen Polo 1.4

viti i prodhimit 2007 | 3.500 Euro

84.000 km, nafte, ngjyra: gri metalizato, ne gjendje shume te mire. siguracion, kolaudim deri per qershor 2019, kondicioner, shitet makine

Botuar me 14/11/2018
3.500,00 euro

Mercedez benz C Class

viti i prodhimit 2005 | 4.400 Euro

200.000 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, me dogane te paguar. Siguracion te paguar per 1 vit. I sapo ardhur nga Gjermania

Botuar me 13/11/2018
4.400,00 euro

Volkswagen Passat 2003

3.500 Euro

2 pulte. taksa + siguracion gusht 2019. eshte ne gjende shume te mire motorrike dhe xhenerike. te gjitha sherbimet e bera. nuk ka asnje gervishtje. e mbajtur ne garazh, 1.9 Nafte TDI (DI te kuqe). Kambio Automatike Tip Tronic. 218.000 Km Origjinale. Kompjuter Bordi. Klima Tronic. Autopilot. Butona ne timon. Pasqyra me buton. Feneret me lupa. Sedilje me ngrohje + fryrje. Tapiceri lekure + kamosh. ABS ESP Disqe 17 Origjinale. Goma Pirelli 80% te reja.

Botuar me 13/11/2018
3.500,00 euro

Volkswagen Golf 1.4

viti i prodhimit 2002 | 2.300 Euro

145.000 km, kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 2 dyer, 5 vende, ngjyra: e zezë dhe pjesa përpara e kuqe, sistem terheqje, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, Shitet

Botuar me 13/11/2018
2.300,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2001 | 1.500 Euro

146.000 km, kambio: automatike, 1.600 cc, benzine, ne gjendje shume te mire teknike, katalizatori dhe marmida e re, me dokumenta te rregullta deri ne dhjetor 2018. shitet per arsye mosperdorimi, shitet

Botuar me 13/11/2018
1.500,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2005 | 5.000 Euro

226.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, me dokumenta te rregullta deri ne Prill 2019

Botuar me 13/11/2018
5.000,00 euro

Range Rover Sport

viti i prodhimit 2009 | 15.000 Euro

200.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: e zeze, full opsion. mund edhe te kembehet me makine tjeter, 2.7 TDI

Botuar me 13/11/2018
15.000,00 euro