Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Audi A4

viti i prodhimit 2009 | 8.600 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Audi a4, viti i prodhimit 2009, 8.600 euro i diskutueshem
240.000 km, kambio: automatike, 3 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri
Esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, kompiuter bordi kart memorje aux kseno bi kseno led
Përshkrim

240.000 km, kambio: automatike, 3 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, kompiuter bordi kart memorje aux kseno bi kseno led, e ardhur nga Gjermania ne 10/2018 , me taksa dhe siguracion të gjitha të paguara deri ne dhjetor 2019

8.600,00 euro

Botuar më 12/06/2019

Telefon
Email