Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz C Class

viti i prodhimit 2015 | 30.000 Euro

57.000 km, kambio: automatike, nafte, 5 dyer, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Super makine, full option!

Botuar më 19/10/2019
30.000,00 euro

Mercedez benz B CLASS 200

viti i prodhimit 2006 | 3.900 Euro

Kambio: automatike, 200 cc, nafte, gjendja: e re, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, sistem dvd, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, disqe alumini, gps, shitet makine me dokumenta me Cmim Okazion!

Botuar më 18/10/2019
3.900,00 euro

Nissan Leaf

viti i prodhimit 2015 | 16.200 Euro

90.183 km, kambio: automatike, 180 cc, elektrike, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e verdhe, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, disqe alumini, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, kambio automatike? airbag ballore dhe anesore? esp, abs, ebd tcs, bas – break assist, tpms (matje presionit te ajrit ne goma)? ajer i kondicionuar automatik bi-zonal, shitet

Botuar më 18/10/2019
16.200,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 1998 | 2.500 Euro

233.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, -1.9 TDI (nafte) ekonomike-Klima dixhitale-Tapiceri e zeze+bezhe-Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike me sherbimet e bera ne kohe-Letrat deri ne gusht 2020

Botuar më 18/10/2019
2.500,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 1997 | 130.000 Leke

Kambio: manuale, ngjyra: vishnje/kuqe, ne gjendje te mire, taksa dhe siguracion i paguar deri ne janar 2020, 1.4cc benzine, 5 dyer, 5 vende

Botuar më 18/10/2019
130.000 leke

Volkswagen Golf 4

1.800 Euro

Nafte, dokumenta te paguara deri ne dhjetor, automatike, blu, sensor parkimi, viti 2000

Botuar më 18/10/2019
1.800,00 euro

Peugeot 306

viti i prodhimit 1997 | 150.000 Leke

Kambio: manuale, 1.905 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: jeshile, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, Shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 18/10/2019
150.000 leke

Fiat BRAVO

viti i prodhimit 2009 | 3.600 Euro

150.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, Makinane gjendje te shkelqyer, sherbimet te gjitha te sapo bera, Dokumentat e sapo rinovuara

Botuar më 17/10/2019
3.600,00 euro

Renault Megane

viti i prodhimit 2004 | 2.200 Euro

125.000 km, kambio: manuale, 1.5 cc, nafte, ngjyra: mente, me dokumente te rregullta, me te gjitha sherbimet e sapo bera, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, shitet

Botuar më 17/10/2019
2.200,00 euro

Ford Fokus me porobagazh

viti i prodhimit 2002 | 2.100 Euro

189.000 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 17/10/2019
2.100,00 euro
)