Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Audi A3

viti i prodhimit 2002 | 3.300 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Audi a3, viti i prodhimit 2002, 3.300 euro i diskutueshem
251.000 km, kambio: manuale, nafte, 5 vende, ngjyra: e zeze
Sistem dvd, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, gps, ps 131, para 3500 km eshte ndrruar freksioni komplet kiti freksionit, frenat, pasqyrat , para 500 km jane ndrruar vaj, filtra
Përshkrim

251.000 km, kambio: manuale, nafte, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, gps, ps 131, para 3500 km eshte ndrruar freksioni komplet kiti freksionit, frenat, pasqyrat , para 500 km jane ndrruar vaj, filtra, shitet makine me dokumenta deri ne 20 Maj , Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

3.300,00 euro

Botuar më 17/01/2020

Telefon
)