Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kompania "HEY TAXI" e cila eshte kompania me e re ne sherbimin Taxi Kërkon të punësojë Shofer

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Automjete dhe mjete transporti
Kompania "hey taxi" e cila eshte kompania me e re ne sherbimin taxi, shofer
Përshkrim

Kompania "HEY TAXI" e cila eshte kompania me e re ne sherbimin Taxi kerkon te punesoje: SHOFER. Ne qofte se e ndieni veten Shofer me eksperience ne sherbimin taxi ne ju mirepresim ne ekipin tone. Rroga eshte mbi mesataren e sektorit dhe makinat jane me 0/KM. Te interesuarit duhet te disponojne patente te klasit D dhe deshmi Taksisti. Dergoni CV ne E-mail: adrianolleshi1@gmail.com ose kontaktoni ne whatsap ne: 0696838553


Botuar më 23/07/2019

Telefon