Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ALMIR DERVISHAJ Kërkon të punësojë Mekanik

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 40.000 Leke |

Eksperience: 1 vit - 2 vjet, Arsimi: mesem profesional, Leje drejtimi: kategoria b, PërshkrimiArt Servis lider ne autoriparimin e markave Toyota, Mitsubishi, ofron mundesi punesimi per profesionin:- Mekanik Automjetesh.DetyratNen udheheqjen e Pergjegjesit te Servisit te kryeje detyrat qe i caktohen ne lidhje me mirembajtie e automjeteve.Te bashkepunoje ne grupTe jete i komunikueshem.KualifikimetEksperianca e punes 1-2 vjet.Mosha deri ne 40 vjec.ShënimeBashkepunimi me ne kurorezohet me kenaqesi ne pune dhe me page te kenaqshme!Te interesuarit te kontaktojne ne nr. cel: 067 222 1111, Tiranë, Adresa: Autostrada Tr-Dr, ne rruge dytesore, mbrapa Kompleksit Eiffel

Botuar më 21/05/2019
Paga: 40000 Leke

Albania Motors Kërkon të punësojë Elektroaut

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune. Te jene me eksperience pune, Adresa: Prane Birra Tirana

Botuar më 20/05/2019

Albania Motors Kërkon të punësojë Xhenerik

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune. Te jene me eksperience pune, Adresa: Prane Birra Tirana

Botuar më 20/05/2019

Albania Motors Kërkon të punësojë Mekanik

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune. Te jene me eksperience pune, Adresa: Prane Birra Tirana

Botuar më 20/05/2019

KERKOJ Saldator

Me eksperience pune ne argon dhe elektrod. Te njohi vizatimet. Puna ne Tirane, Adresa: Bulevardi Blu, perball karburantit Bujari Petrol

Botuar më 20/05/2019

Login Albania Kërkon të punësojë Shofer

/specialist per mirembajtjen e makinave. Te zoteroje patente te tipit BE ose CE ose DE. Te kete 3 – 5 vite eksperience. Kryen transferta me makinat qe zoteron Kompania, per Klientet ne Shqiperi dhe jashte vendit. Inspekton makinat per problematikat qe mund te kene dhe pasqyron ne system problematiken e konstatuar. Dergon sipas planit ditor te punes makinat ne serviset perkatese. Kujdeset per riperteritjen e dokumentacionit te makinave (leje qarkullimi, certifikata pronesie, SGS, kontrolli fizik, etj) brenda afatit te kerkuar. Kryen sherbimet routine te mjeteve brenda afatit te caktuar

Botuar më 20/05/2019

AUTO ADEMI Kërkon të punësojë Inxhinier mekanik

Si shites ne sektorin e pjeseve te kembimit. Kriteret:Mosha 20-50 vjec. Te kete kryer studimet e larta. Me eksperience ose jo. Neqoftese ka eksperience pune nuk eshte e nevojshme arsimi i larte.

Botuar më 20/05/2019

Rossmann Lala Kërkon të punësojë Punonjes/e

Magazine. Te jene serioz dhe korrekt ne pune, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km. 7. Dergoni CV ne: hr@rossmann-lala.al

Botuar më 18/05/2019

Kompania "Hey Taxi" Kërkon të punësojë Shofer

Kompania "HEY TAXI". Kerkon te punesoje: Shofer Taksie (Meshkuj dhe Femra). Kriteret: * Te kene Deshmi Taxi-e. * Leje drejtimi te kategorise D. * Mosha mbi 30 vjeç. Ofrohet page e kenaqshme. Te interesuarit te dergojne CV ne: edisoncara6@gmail.com Per me teper kontaktoni ne Whap ose telefononi ne:

Botuar më 17/05/2019