Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz Sprinter 316

viti i prodhimit 2009 | 2.600 Euro

Kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, ngjyra: bardhe, Shitet furgon sprinter 316 viti 2009 21 vende me te gjitha sherbimet e kryera dhe letrat e paguara, ju lutem vetem telefonata serioze

Botuar më 20/07/2018
2.600,00 euro

Mercedez benz Sprinter

viti i prodhimit 2009 | 3.500 Euro

Kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 23 vende, ngjyra: kafe, Shitet furgon sprinter 516 viti 2009 23 vende me letra dhe license turistike te sapo prera

Botuar më 20/07/2018
3.500,00 euro