Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EDUKATORE Kopesht Privat Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Per Parashkollor. Te jete e kualifikuar dhe e komunikueshme. E dashur me femijet, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", prane Ferrarit

Botuar më 10/11/2019
shume e kenaqshme

EDUKATORE Kopeshti Vivian Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me arsim parashkollor. Me eksperience pune, Adresa: RR. Frederik Shiroka, prane 21 Dhjetorit, Tiranë

Botuar më 09/11/2019
e kenaqshme

MESUES/E Zeit Multilingual Center Kërkon të punësojë

Paga: pagese e kenaqshme dhe sigurime shendetesore/shoqerore. |

Mesues/e te Gjuhes Gjermane, Adresa: Rr. Barrikadave, Pall. 135/1, Shk.1 (mbrapa Maternitetit Mbreteresha Geraldine)

Botuar më 09/11/2019
pagese e kenaqshme dhe sigurime shendetesore/shoqerore.

SHOFER SHKOLLA PRIVATE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per shoqerimin e nxenesve ne shkolle dhe shperndarjen e femijeve ne shtepi. Te kene patente te klasit D dhe CAP (certifikate e aftesimit profesional). Me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit per me shume info, Tiranë

Botuar më 08/11/2019
e kenaqshme

EDUKATORE Kopshti Winnie Pooh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jete me diplome parashkollori. me eksperience pune deri ne 5 vite

Botuar më 08/11/2019
e kenaqshme

EDUKATORE Kopesht Privat Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete arsimin perkates, Adresa: Prane kompleksit Dinamo rruga bilal golemi, Tiranë

Botuar më 08/11/2019
e kenaqshme

PIKTORE Besart Galeri dyqan pikturash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Shitese i njejti person ti beje te dyja pozicione, mosha 20-40 vjeç, te jete e komunikueshme dhe korrekte, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te galerise ne adresen, Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit, rruga Kavajes, ne krahe te kolegjit Turk, Tiranë

Botuar më 08/11/2019
e kenaqshme

SHITESE PROMOCIONI I LIBRIT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per ne TEG dhe QTU. Puna me turne dhe te interesuarat te jene pa angazhime., te interesuarat te paraqiten me cv me vete, Tiranë

Botuar më 06/11/2019
e kenaqshme

MESUES/E GJIMNAZI GUINNESS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per lenden e Fizikes. Te kete kualifikimin perkates, te jete me eksperience pune. Personat e interesuar te paraqiten prane shkolles 12.00-15.00, Adresa: Rruga Margarita Tutulani, vila 3-kateshe, prane kompleksit Dinamo, Tirane e re

Botuar më 05/11/2019
e kenaqshme

EDUKATORE Kopshti Ledion Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per Cerdhe. Te kete eksperience pune, me eksperience pune, Adresa: Rruga Tre Deshmoret, perball me Alpet, Yzberisht

Botuar më 04/11/2019
e kenaqshme
)