Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kopshti Privat "Drigen" Punonjese

Përshkrim

Per ne Kuzhine. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek kthesa Kamzes

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shkolla dhe shërbime shkollore
Kopshti privat "drigen", punonjese

Botuar më 15/06/2018

Telefon