Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RROBAQEPESE

Kerkohet

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune per divane dhe kolltuqe. Transporti mundesohet nga kompania

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme
Me eksperience pune. Puna 8 orarsh nga e hena ne te shtune

Kontakte

Prane Doganes se Tiranes

Botuar më 10/11/2019

)