Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHOFER Fabrika e prodhimit te mobiljeve ne Marikaj Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per kamioncine 3.5ton. -Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .-Duhet te zoterojne patente B.-Te jene etik dhe korrekt.-Mosha 24 - 35 vjeç., Adresa: Rruga industriale Marikaj

Botuar më 31/07/2021
e kenaqshme

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve ne Marikaj Kërkon të punësojë

Paga: teper e kenaqshme |

Per prodhimin e kuzhinave.Mund te kontaktoni ne numerin, Adresa: Rruga Industriale, MARIKAJ, VORE

Botuar më 31/07/2021
teper e kenaqshme

PUNETOR Fabrika e prodhimit te mobiljeve ne Marikaj Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(mashkull). Mosha 20-30., Adresa: Rruga industriale Marikaj

Botuar më 31/07/2021
e kenaqshme

MONTUES SHTEPIA E OFERTAVE Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Mobiljesh, me eksperience pune, nese je i interesuar kontakto ne numrin:, Tiranë

Botuar më 31/07/2021
E kenaqshme

PUNONJESE Pastrim Kimik KLA-VIN Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Per pastrim kimik. Puna me turne, paradite dhe mbasdite, mosha mbi 35 vjeç, Adresa: Rr."Frosina Plaku: prane 21 dhjetorit, brenda Kompleksi Magnet, kullat Cassiopeja, Tiranë

Botuar më 31/07/2021
e kenaqshme + sigurime

BOJAXHI MOBILERIE Mobileri Qehaja shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te jene korret ne pune., Adresa: Rr. "5 Maji"., Tiranë

Botuar më 31/07/2021
e kenaqshme

PREZANTUESE ARREDO FAB STUDIO Kerkon te punesoje per ne sektorin e Eneve dhe Aksesoreve te Kuzhines: (Shitese)

Paga: * OFROHET PAGE DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te dije programin Financa 5. Prioritet te komunikoje Italisht. Te kete Arsimin e Mesem. Prioritet arsimi i larte. Transport i siguruar nga kompania. Dergoni CV ne e-mail: [email protected], Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar më 31/07/2021
* OFROHET PAGE DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

EKONOMIST/E KOMPANIA ARANI Kërkon të punësojë

Paga: PAGA SHUME TE MIRA |

Te njohi kompjuterin dhe programin Financa 5. Ofrojme kushte shume te mira pune, rr. "siri kodra", blloku i magazinave.

Botuar më 30/07/2021
PAGA SHUME TE MIRA

RROBAQEPESE Fabrike kolltuqesh kerkon rrobaqepese per kolltuqe dhe divane.

Paga: Pagesa 40000 deri ne 65000 lek te reja |

Nga e hena ne te shtune.Puna 8 ore ne dite.Transporti mundesohet nga kompania., Adresa: Prane Doganes se Tiranes.

Botuar më 29/07/2021
Pagesa 40000 deri ne 65000 lek te reja

EKONOMIST Firme Mobilerie Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Me eksperience pune. Puna me kohe te plote, Adresa: Tirane

Botuar më 29/07/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune
)