Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per prodhimin e kuzhinave., Adresa: Rr. “Marije Kraja”, 150m perpara rreth rrotul...

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

MARANGOZ Lesna shpk Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te kete eksperience pune ne prodhimin dhe montimin e mobiljeve, dyerve, dritareve. Te kete Leje drejtimi mjeti. Mosha: deri ne 50 vjec, Adresa: Tirane, Tiranë

Botuar më 29/09/2020
E kenaqshme

PUNETOR MAGAZINE KERKOHET

Paga: e mire |

Punetor Magazine Ushqimore. Mosha18-30 vjec.Orari 04:00-14:00, e djela pushim, Adresa: Tregu Agro Ushqimore, Tirane- Durres, pas Hygeias

Botuar më 28/09/2020
e mire

SANITARE Kerkohet per mirembajtje banese ne zonen e vilave prane TEG

Paga: E kenaqshme |

Preferohet te kete eksperience te meparshme, per me shume detaje, te interesuarit te kontaktojne tek numri i meposhtem, Tiranë

Botuar më 28/09/2020
E kenaqshme

KASIERE Euro1shop Supermaketi me i ri ne Tirane Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Konkurruese |

Arsimi: i mesem, preferohet me eksperience pune ne market., mosha 22-45 vjec, kasiere dhe sistemim i mallit ne pike

Botuar më 28/09/2020
Konkurruese

PUNETOR MAGAZINE KOMPANIAQE TREGTON MATERIALE MOBILERIE PER MARANGOZE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jete i komunikueshem dhe i shkathet, mosha 20-30 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne whats' app, Adresa: Rruga Tirane - Fushe Kruje, km 15, Tapize, Kamez, Kamëz

Botuar më 28/09/2020
e kenaqshme

MARANGOZ MOBILERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, jo me shume se 45 vjec, i pavarur, ofrohen kushte optimale pune, puna 8 ore ne dite, e djela pushim (ose vetem i afte per te prere ne sharre), Adresa: Rr. "Ali Demi". Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 27/09/2020
e kenaqshme

MARANGOZ MOBILERI QEHAJA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mobilerie. Me eksperience pune ne prodhimin e mobiljeve (melamin, ndf, dru), Adresa: Rr. "5 Maji"

Botuar më 27/09/2020
e kenaqshme

MOBILIER Mobileri Raina Shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne prodhimin dhe montimin e mobiljeve, kushte shume te mira pune, Adresa: Don Bosko, Tiranë

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme

PASTRUESE PESHKU PESHK I FRESKET VLORA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+ sigurime |

Puna me turne, me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nurmin e telefonit, Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme+ sigurime

SPECIALIST EUROPA ALUMINIUM SISTEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per montim-prodhim dyer dritare alumini dhe plastike. Te kete eksperience pune te mjaftueshme. Te jete i komunikueshem. Page e kenaqshme, Adresa: Rruga Tre Deshmoret, Tiranë

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme
)