Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETOR MOBILERIE Mobileri Dalini Arredo Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

MONTUES DHE ZMERILUES, Adresa: Kombinat

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

RROBAQEPESE TAPICERIE Mobileri Xhimi Kërkon të punësojë

Paga: Paga jepet cdo dite 1500/dita cash ne dore |

Me eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mosto Mame, 100m nga UKT, Tiranë

Botuar më 12/10/2019
Paga jepet cdo dite 1500/dita cash ne dore

PIRUNIST BILLA & CO SH.P.K Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km.7

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

PUNONJES ART HOME Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Per punime xhami. Me ose pa eksperience pune. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", perball me Kishen

Botuar më 11/10/2019
shume e kenaqshme

USTA ART HOME Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ne prerjen e xhamit, Adresa: Rr. "Don Bosko", perball me Kishen

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

PUNETOR Mobileri Klevi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ngarkim-Shkarkimi (dorezim malli tek klienti, shperndarje mobilje). Mosha 20-40 vjeç. Telefonata nga ora 11:00-14:00, Te interesuarit te kontaktojne vetem ne kete ore, ose te kalojne ne dyqan, te dije te montoj. te kete patente makine, Adresa: Rr. "Ferid Xhajko", prane ish Restorant Durresit, perballe Tirana Bank

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme

SHITESE Dyqan Lulesh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Unaza e Re, perballe Karburant Kastratit, tek rrethrrotullimi i dyte

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme

PUNONJESE Pastrim Kimik KLA-VIN Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Per pastrim kimik, Adresa: Rr."Frosina Plaku: prane 21 dhjetorit, brenda Kompleksi Magnet, kullat Cassiopeja, Tiranë

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme + sigurime

Mobileri Alvi Kërkon të punësojë Bojaxhi mobilerie

Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme dhe siguracione, Adresa: Misto Mame

Botuar më 10/10/2019

MARANGOZ MOBILERIA BOLT SHPK Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Specialist, te kene eksperience pune, kushte komode pune, Tiranë

Botuar më 08/10/2019
e kenaqshme
)