Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITESE Dyqan lulesh shume i njohur Kërkon të punësojë

Paga: Shume e mire |

Me eksperience, siguracione te paguara

Botuar më 10/07/2020
Shume e mire

SPECIALIST Mobileri Casanova Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Ne fushen e veshjes me leter floriri si edhe ne pirografi, te interesuarit duhet te kene eksperience pune ne kete fushe, te jene te afte per te punuar ne grup., trasporti kryhet nga kompania., te interesuarit te kontaktojne:

Botuar më 11/07/2020
E kenaqshme

MARANGOZ Mobileri Casanova Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Per skelet karrikesh dhe kolltukesh, te interesuarit duhet te kene eksperience pune ne kete fushe, te jene te afte per te punuar ne grup., trasporti kryhet nga kompania., te interesuarit te kontaktojne:

Botuar më 11/07/2020
E kenaqshme

MARANGOZ/NDIHMES MARANGOZ Mobileri Casanova Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Per mobilje klasike dhe moderne, te interesuarit duhet te kene eksperience pune ne kete fushe, te jene te afte per te punuar ne grup., trasporti kryhet nga kompania., te interesuarit te kontaktojne:

Botuar më 11/07/2020
E kenaqshme

ZMERILUES MOBILJESH Mobileri Casanova Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te interesuarit duhet te kene eksperience pune ne kete fushe, te jene te afte per te punuar ne grup., trasporti kryhet nga kompania., te interesuarit te kontaktojne:

Botuar më 11/07/2020
E kenaqshme

MOBILIER Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Usta) me eksperience pune ne mobileri per prodhim dhe montim mobiljesh melamine dhe MDF, Adresa: Rr. Jordan Misja, Tirane

Botuar më 11/07/2020
e kenaqshme

SHITESE Dyqan lulesh shume i njohur Kërkon të punësojë

Paga: Shume e mire |

Me eksperience, siguracione te paguara

Botuar më 10/07/2020
Shume e mire

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve Kërkon të punësojë

Paga: teper e kenaqshme |

Per prodhimin e kuzhinave., Adresa: Rr. "Marie Kraja", Porcelan, 150m perpara rrethrrotullimit te TV Clan

Botuar më 09/07/2020
teper e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER RESTORANT PESHKU Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire + siguracion |

Te kene eksperience pune ne Kuzhine Italiane. Mosha 23 - 30 vjeç, kushte shume te mira pune., Adresa: R. "Komuna Parisit", tek lulishtja, rr. "Skender Luarasi"

Botuar më 08/07/2020
shume e mire + siguracion

TAPICIER Erald Mobileri Erald ofron produktet me cilesine me te larte dhe cmimet me te mira ! Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E negociushme. |

Aplikanti te kete eksperience te pakten 3 vjet ne kete profesion., te njoh mire profesionin dhe te jete praktik per pune ne grup., Adresa: Rruga Tirane-Fushe Kruje, Qereke, Krujë

Botuar më 08/07/2020
E negociushme.

BOJAXHI MOBILERIE MOBILERI QEHAJA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "5 Maji"

Botuar më 07/07/2020
e kenaqshme
)