Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NDIHMES ART HOME Kompani e cila merret me xhama dhe punime duralumini Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", perball me Kishen

Botuar më 13/02/2020
shume e kenaqshme

SANITARE Kerkohet Per ne zonen Petro Nini Luarasi,

Paga: E kenaqshme |

Preferohet te kete eksperience te meparshme., mosha 30-45 vjece, te interesuarit te telefonojne tek numri i meposhtem

Botuar më 18/02/2020
E kenaqshme

SHITESE AXL Mobileri per dyqanin qe ndodhet ne Qerek (ne fund te bulevardit Blu) perballe karburant Dakut, dhe 500m perpara Ures Tapizes. Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime shkolle, pune tjeter etj. mosha 20-30 vjeç. paga teper e kenaqshme. mund te dergoni cv ne email:axlmobileri@gmail ose mund te telefononi ne

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

MOBILIER Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Usta. Kushte shume te mira pune, Adresa: Kamez

Botuar më 17/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHITES SHTEPIA E OFERTAVE NR. 1 Shitje & Blerje me perfitim maksimal

Paga: Page baze + perqindje |

Arsimi: i larte - i mesem - mesem profesional, Te jete i komunikueshem dhe i shkathet. Te punoje ne excel (njohurite baze) dhe te njohe gjuhen italiane, te kete pervoje te meparshme ne shitje, 25-45 vjeç, te interesuarit te dergojne cv me e-mail, Adresa: Rr. Sami Frasheri, perballe shkolles Petro Nini., Tiranë

Botuar më 17/02/2020
Page baze + perqindje

USTA MOBILERI ME POROSI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Mobilerie. Me eksperience pune ne fushen e mobilerise., kushte shume te mira pune, Adresa: Ura e Insitutit Bujqesor, perballe ish Praktikerit (Expo City)

Botuar më 16/02/2020
Ofrohet pagese shume e mire

BOJAXHI MOBILERI ME POROSI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me eksperience pune ne lyerjen e mobiljeve, kushte shume te mira pune, Adresa: Ura e Insitutit Bujqesor, perballe ish praktikerit (Expo City)

Botuar më 16/02/2020
Ofrohet pagese shume e mire

MENAXHER/E SHITJESH DYQAN ME TEKSTILE PER SHTËPI DHE PERDE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Te jete korrekte,i/e komunikueshm dhe i/e aftë të punojë në grup,preferohet të din Anglisht,mosha mbi 26 vjec, Adresa: Rr. Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 15/02/2020
e kenaqshme dhe siguracione

SHITESE DYQAN ME TEKSTILE PER SHTËPI DHE PERDE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Te jete korrekte, e komunikueshme dhe e aftë të punojë në grup,preferohet të dijë Anglisht., Adresa: Rr. Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 15/02/2020
e kenaqshme dhe siguracione

MONTUES DYQAN ME TEKSTILE PER SHTËPI DHE PERDE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Montues për perdet( kornizash)mashkull,te jete korrekte, e komunikueshme dhe me aftesi per te punuar ne grup, Adresa: Rr. Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 15/02/2020
e kenaqshme

ARKITEKTE Ballo shpk Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Puna me kohe te pjesshme ose te plote, Adresa: Rr. “Kavajes”, rrugica Hajdar Hidri

Botuar më 14/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme
)