Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 97 M2 | 130.000 Euro

Ek Komuna e Parisit shitet klinike dentare me cmim okazion. Ambjenti ndodhet ne filli...

Botuar më 14/08/2018
130.000,00 euro

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar më 16/08/2018
25.000 leke

RR." QEMAL STAFA"

buze rruge, 100m mbi shkollen e kuqe | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 30 M2, me tualet, me internet

Botuar më 16/08/2018
25.000 leke

QEMAL STAFA

AMBASADOR II | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyre, 70 M2, e kompletuar

Botuar më 16/08/2018
50.000 leke

BLV. ZHAN' D' ARK

tek drejtoria e policise | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent gjysem bodum, 30 M2, i pershtatshem per zyra avokati, parukeri berber etj

Botuar më 16/08/2018
25.000 leke

KINOSTUDIO, PRANE KARBURANT KASTRATI,

ne zone te mire, | 170 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera lokal + magazine, ambiente bashkohore, punime gipsi dhe cilesore. Sip. per secilen, 170 M2, Jepen bashke ose me vehte. Te pershtatshem per supermarket, banka, depo farmaceutike, filiale te ndryshme, etj. Çmimi magazines 50.000 leke dhe cmimi lokalit

Botuar më 16/08/2018
70.000 leke

RR."HAMDI SERANI"

perballe Misto Mames, rruge kryesore, perballe ish Plusit | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 100 M2, i pershtatshem per cdo biznes

Botuar më 16/08/2018
35.000 leke

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar më 16/08/2018
4.000,00 euro/muaj

RRUGA PER NE QTU, KASHAR,

300m larg magazinave te RED Bullit, prane shinave, | 205 M2 | 3.2 Euro

Jepen me qera 3 ambiente, sip. per secilen, 205 M2, lartesi 5m, mundesi per ti bashkuar, + oborr 900m². Te pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 16/08/2018
3,20 euroÇmimi/m2

RRUGA PER NE QTU, KASHAR,

300m larg magazinave te RED Bullit, prane shinave, | 205 M2 | 3.2 Euro

Jepen me qera 3 ambiente, sip. per secilen, 205 M2, lartesi 5m, me mundesi per ti bashkuar, + oborr 900m². Te pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 16/08/2018
3,20 euroÇmimi/m2

RRUGA DON BOSKO

perballe Karitasit | 135 M2 | 200.000 Euro

Shitet ambjent biznesi 75m² + apartament banimi 1+1 60m², 135 M2, Me hipoteke. Shiten se bashku ose vec e vec

Botuar më 15/08/2018
20.000,00 euro