Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE MINIBASHKISE KOMBINAT

Rr. Shaban Bardhoshi | 715 M2 | 2.8 Euro

Jepet me qera ambient, i rregulluar ne menyre bashkohore, me ashensor,me tualete, zyra, linje 3 fazore, uje 24 h, parkim etj. Nga te cilat: 315m² kati I, i pershtatshem per cdo lloj biznesi;, 715 M2, kati II sip. 400m², me ashensor mallrash,i pershtatshem vecanerisht per rrobaqepesi,fasone,call center etj.Mund te jepet dhe me kate

Botuar më 18/10/2019
2,80 euro/m²

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/10/2019
1.600,00 euro

TEK BRRYLI

Tek Brryli | 43 M2 | 370 Euro

Tek Brryli jepet ambiet qe qira .Ambienti eshte open space disponon nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume detaje ju lutem kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +355676088600., 43 M2

Botuar më 17/10/2019
370,00 euro

MISTO MAME.

Misto Mame. | 50 M2 | 420 Euro

Jepet me qira ambient komercial Klinike Dentare, ne Misto Mame. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim, direkt mbi dyqane. Eshte i investuar, me pajisje cilesore. Ne hyrje gjendet recepsioni, salla e pritjes ne vete dhe vendi i punes. Klinika eshte ne funksion. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807, 50 M2

Botuar më 17/10/2019
420,00 euro

RR. "IRFAN TOMINI",

ne hyrje te rruges se Selites | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera vile 4-kateshe e cila ka funksionuar si Shkolle me 16 klasa, 1 menze (kuzhine ne katin e pare), palester, sip. totale, 300 M2, 4 banjo, me ballkone, oborr. Pamje nga dielli (me shume drite). E pershtatshme dhe per aktivitete te tjera private si: zyra, qender kursesh, etj. Me hipoteke.

Botuar më 17/10/2019
1.200,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

ne rruge kryesore | 80 M2 | 550 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi. Apartamenti ndodhet ne kati I, ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe eshte investuar per t'u pershtatur per biznes si: klinike dentare, laborator, zyra etj. Organizohet nga korridor i bollshem, 3 ambjente pune, magazine, 2 tualete dhe ballkon., 80 M2

Botuar më 16/10/2019
550,00 euro

RR."DIBRES"

prane Shkolles Bajram Curri | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent Qebaptore, 60 M2

Botuar më 16/10/2019
35.000 leke

RR. ASIM VOKSHI

prane Trenit | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjenti, 80 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 16/10/2019
30.000 leke

RR. FREDERIK SHIROKA

perballe farmacise 21 | 71 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera bar kafe e kompletuar, 71 M2, 1 banjo

Botuar më 16/10/2019
50.000 leke/muaj

JEPEN ME QERA AMBIENTE BRENDA NJE QENDRE ESTETIKE !! RR. "ELBASANIT", TEK RR. "XHORXH W BUSH",

prane Ures se Tabakeve | 30 M2 | 400 Euro

Jepen me qera ambiente moderne (ose poste pune) per: Berber, Parukieri, Estetik, Thonj, Masazheri/Fizioterapi, sip. per secilen rreth, 30 M2, Totalisht te kompletuara, arredim lux. Te pershtatshme dhe per zyra. Çmimi qerase per 1 ambient

Botuar më 16/10/2019
400,00 euro
)