Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK QYTETI STUDENT,

rruga Budi | 170 M2 | 210.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Tek qyteti Student,, rruga Budi, 170 M2, 210.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera ambient, 170 M2, + koske 24m², me hyrje-dalje nga dy anet (Perendim dhe Linje), ka funksionuar si market dhe bar kafe. Me hipoteke. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

210.000 leke

Botuar më 16/08/2019

Telefon