Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA TAFAJ - QENDËR, SHQIPËRI

SELVIA | 100 M2 | 1.000 Euro

JEPET AMBIENT OPEN SPACE 100 M2 ME QIRA NE QENDER! Ambenti ka ndriçim natyral te bollshem, vetrata te medha xhami ne te dyja anet e dyanit.Ndertim shume cilesor i viteve te fundit, hapesira te gjelbra te mirembajtura.Ambienti eshte i pajisur me sistem kondicionimi (ngrohje dhe ftohje), tualeti i pajisur dhe funksionale, ndriçim funksional ne tavanet e varura.Perdorim ideal si zyre, ETJ, 100 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/09/2020
1.000,00 euro/muaj

L.28 NENTORI, PRAPA PALLATIT TE SPORTIT, ELBASAN

Pallati Balza, Rrugica qe te nxjerr nga Divino te Fusha e Loparit | 200 M2 | 140 Euro

I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, ku preferohet qetesi, hapesire dhe drite., 200 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 24/09/2020
140,00 euro

RRUGA BEDRI KARAPICI - YZBERISHT - SPITALI AMERIKAN 3, SHQIPËRI

KOMPLEKSI GOLDEN PARK | 70 M2 | 180.000 Euro

AMBIENT + BIZNES NE SHITJE TEK GOLDEN PARK!. Ambienti ka nje siperfaqe neto 70 m2 dhe ka gjithashtu rreth 25 m2 siperfaqe te shrytezueshme ne pjesen para.Ambienti ndodhet ne katin 0.Piceria ka nje investim shume cilesore qe i eshte bere se fundmi dhe momentalisht eshte ne gjendje pune.Disponon Kontrat Porosie!, 70 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/09/2020
180.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA TIRANE

kompleksi siri | 80 M2 | 460 Euro

Jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. shum afer bulevarditi te ri, jepet siperfaqe bosh per çdo lloj aktiviteti, kati 0 çmimi 400 e/muaj plus taksat. jane dhe dy garazhde ne dispozicion me nje kosto plus. info 0682287643, 80 M2

Botuar më 24/09/2020
460,00 euro/muaj

RR. "ARTAN LENJA",

ish fusha Aviacionit, buze rruge | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient, 100 M2, kati 2, 1 banjo, 2 ballkone, i pershtatshem per parukeri, Call Center, rrobaqepsi ose biznese te ndryshme private. Ambient i hapur me 1 kollon ne mes.

Botuar më 24/09/2020
40.000 leke

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 200 M2 | 59.000 Leke

Jepet me qera ambjent, buze rruge kryesore, 200 M2, Aktualisht funksionon si playstation, totalisht i rregulluar me 2 dhoma te vecanta. I pershatshem per cdo lloj aktiviteti, magazinim, prodhim etj

Botuar më 23/09/2020
59.000 leke

JEPET ME QERA ME SUPER CMIM AMBJENT TEK KOMBINATI TEKSTILEVE

ne hyrje, tek sheshi Garibald | 550 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera ambjent, ne godine nje kateshe, 550 M2, lartesia nga toka 10m, me linje tre fazore ( me kabine elektrike ne ndertese). Ka funksionuar si fabrike

Botuar më 23/09/2020
130,00 euro

SHKOZE

perballe shkolles 9 Vjecare | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi, 75 M2, kati 1, buze rruges kryesore, e pershtatshme per magazina. dyqane etj

Botuar më 22/09/2020
30.000 leke

RRUGA QEMAL STAFA - QENDËR, SHQIPËRI

SHKOLLA KUQE | 18.8 M2 | 40.000 Euro

AMBIENT NE SHITJE TEK SHKOLLA E KUQE! Dyqan ne shitje 18.8 m2 tek Shkolla e Kuqe ne Qender.Dyqani ndodhet ne katin 0, prane rruges kryesore.Eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe e pershtatshme per kancelari, parukeri, zyre noterie etj., 18.8 M2, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 21/09/2020
40.000,00 euro

TEK RESTORANT DURRESI,

jepet me qera | 140 M2 | 350 Euro

Ambient, 140 M2, e rregulluar.

Botuar më 21/09/2020
350,00 euro
)