Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RRUGA "GJON BUZUKU"

ne rrugen e Dibres, pallati i ri menjehere pas viles Gold | 89 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament/njesi sherbimi, hapesire e shkelqyer biznesi, mjaft e pershtatshme ...

Botuar më 20/02/2020
79.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! RR. MUHAMET DELIU, BUZE RRUGES KRYESORE

Tek Fresku, 70m larg nga Restorant Freskut, ngjitur me UKT-ne | 426 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera ambjent, 426 M2, gjysem bodrum, me dritare, 2 tualete, 2 dhoma zhveshj...

Botuar më 07/02/2020
1.300,00 euro

RR. RESHIT COLLAKU

tek Shallvaret | 16 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 16 M2

Botuar më 21/02/2020
25.000 leke

RR."MARGARITA TUTULANI"

mbrapa Shkolles Deshmoret e lirise | 96 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 96 M2, 4m e larte. E pershtatshme per cdo aktivitet

Botuar më 21/02/2020
45.000 leke

KOMBINAT

tek Bashkia, njesia 6 | 250 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 250 M2, kati 2, 4 m i larte,

Botuar më 21/02/2020
70.000 leke

ST. DINAMO

Stadiumi Dinamo | 200 M2 | 2.800 Euro

Ambjenti Komercial ndodhet prane Stadiumit Dinamo, ne katin e 1 siper dyqaneve, te nje pallati te ri me nje fasade vizibel dhe pamje nga stadiumi, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.Siperfaqe totale e ambjentit eshte 200 m2 e cila organizohet ne 192 m2 siperfaqe e brendshme dhe 7 m2 siperfaqe e perbashket. E gjithe siperfaqja eshte open space., 200 M2, Mund te pershtatet shume mire per zyra avokatie, arkitekture, zyra finance, call center, marketing, IT etj.Kontakto per me shume informacion: 0696023888

Botuar më 21/02/2020
2.800,00 euro/muaj

RR. "HAMDI CENOIMERI",

Kombinat | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambient, 80 M2, i pershtatshem per furre buke pasticeri, etj.

Botuar më 21/02/2020
25.000 leke

RRUGA DON BOKSO

Ambjent per zyre perball Gjykates Administrative | 12 M2 | 25.000 Leke

Jap ambient me qera per zyre. Mund te sherbeje per Avokat, Dentist, etj, 12 M2

Botuar më 21/02/2020
25.000 leke

RRUGA KOMUNA E PARISIT,

perball lulishtes | 100 M2 | 1.300 Euro

Shitet dyqan, 100 M2, Per klinik mjeksore dentare etj kati i pare mbi dyqan,bosh, gjendje e mire, me reklame,

Botuar më 20/02/2020
1.300,00 euro

OKAZION! RRUGA "GJON BUZUKU"

ne rrugen e Dibres, pallati i ri menjehere pas viles Gold | 89 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament/njesi sherbimi, hapesire e shkelqyer biznesi, mjaft e pershtatshme per klinike, qender estetike, laborator, zyre, studio prodhimi, punishte etj. Lehtesisht i adaptueshem ne ambjent banimi. Sip. totale 89 m², siperfaqe e brendshme e hipotekuar 74 m². Lartesia e mureve 4 m. Vetrate xhami ne siperfaqen ballore te pallatit me pamje nga rruga, 89 M2, kati 1

Botuar më 20/02/2020
79.000,00 euro

100M PRANE SANATORIUMIT,

rr. "Shefqet Ndroqi", buze rruge | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambient, 90 M2, ambent i rregulluar, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 20/02/2020
25.000 leke

RR. MYSLYM KETA

tek Kafe Lavazza | 500 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 500 M2

Botuar më 19/02/2020
1.000,00 euro
)