Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK MEDRESJA

Prane viles Gold | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qira ambjent i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si laboratore, klinika mjekesore etj... Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile private me oborr, 120 M2, kati 1, 1 banjo, oborr, Per cdo informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Botuar më 23/11/2020
700,00 euro/muaj

KODER KAMEZ

AFER KARBURANT "DAKU" | 15 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera ambient (garsoniere), me te gjitha kushtet e pershtatshme per zyre noterie, avokati, berber, riparim kepucesh, etj., 15 M2

Botuar më 23/11/2020
10.000 leke

TEK MEDRESEJA

50m mbi vilen Gold | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent, 120 M2, oborr, kati 1 i nje vile, i pershtatshem per klinika, laboratore etj

Botuar më 23/11/2020
700,00 euro/muaj

KULLAT BINJAKE

brenda ne qender | 260 M2 | 2.500 Euro

Jepet super ambjent me qera tek Kullat Binjake, ne katin e pare e rrethuar me vetrate xhami me pamje nga bulevardi, me siperfaqe 260 meter katrore, por me mundesi deri ne 320 ne varesi te preferencave. Ambjenti eshte open space, ka ambjent recepsioni, zyre si edhe 2 tualete. i investuar edhe rregulluar. Aktualisht call center por eshte i pershtatshem per banka, bar, supermarket etj., 260 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/11/2020
2.500,00 euro/muaj

FABRIKA E MIELLIT

Rruga Krist Maloki | 300 M2 | 1.000 Euro

Jepet ambjent me qera tek Fabrika e Miellit ne zone shume te mire, me vetrate xhami 5 meter, kati 0 ne nje pallat te ri, ambjenti eshte 300 meter katrore sebashku me veranden te shfrytezueshme, eshte i pershtatshem per bar-kafe, restorant, call center, makazine etj. Open space, 2 tualete., 300 M2, totali i kateve 12, ashensor, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
1.000,00 euro/muaj

PRANE LICEUT

Rruga e Elbasanit | 62.5 M2 | 1.500 Euro

Ndodhet buze rruge kryesore,tek cmimi perfshihet i paguar nga qiradhenesi tatim mbi burim, 62.5 M2, 1 banjo, bosh, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 23/11/2020
1.500,00 euro/muaj

TEK TREGUT CAM

Brenda tregut Cam | 16 M2 | 50.000 Leke

Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore,16 m2 ambjent i brendshem,25m2 ambjent i jashtem, 16 M2, bosh, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 23/11/2020
50.000 leke/muaj

PERBALLE ISH MISTO MAME

Rruga Ali Jegeni | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet ambjent me qera, 100 M2, 1 banjo, bosh, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 23/11/2020
50.000 leke/muaj

PERBALL ISH MISTO MAME

RRUGA ALI JEGENI | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent, minipunishte, 100 M2, bosh, ambjenti ka korent 3 fazore

Botuar më 23/11/2020
50.000 leke

REZIDENCA QUARTUM RR.PANORAMA

Panorama, Hipoteka | 90 M2 | 530 Euro

Apartament me qera per biznes 2+1+2banjo+ballkon, ne katin 1 banim (i dyte teknik) cka e ben shume te aksesueshem. Ka vizibilitet shume te larte nga rruga per reklamim. Ka akses ne nje verande te gjere. Ideal per zyra avokatie, kontabiliteti, klinika call-center. Cmimi perfshin edhe nje vendparkimi. Orientimi eshte Jug dhe Perendim ndaj ka gjithe kohen drite. Kontakti eshte i vete pronarit., 90 M2, 3 ambjente, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re, Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte me punime shume cilesore dhe te nje standarti te larte. Zona ka marre nje zhvillim shume te madh kohet e fundit me disa ndertime shume cilesore

Botuar më 22/11/2020
530,00 euro/muaj
)