Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET KARBURANT, 15.000 M2, ME TE GJITHA DOKUMENTAT E RREGULLTA HIPOTEKORE. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI!!

1.5km para mbikalimit Patok-Lac | 15.000 M2 | 600.000 Euro

Shitet Karburant, 15.000 M2, ME TE GJITHA DOKUMENTAT E RREGULLTA HIPOTEKORE. SHITET P...

Botuar më 01/03/2021
600.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, JEPET ME QIRA GODINE E PERSHTATSHME PER BIZNES!

buze rruge | 150.8 M2 | 1.000 Leke

Godina eshte 1 kat dhe ka nje siperfaqja e brendshme eshte 132m2 dhe 18.8m eshte siperfaqja e verandes, sip totale, 150.8 M2, Eshte e organizuar nga 4 hapsira, nje tualet dhe veranda. Jepet per zyra ose biznese te tjera si psh. bar kafe, qendra kursesh, qendra estetike, klinika etj. [email protected]

Botuar më 06/03/2021
1.000 leke

JEPET ME QIRA GODINE MULTIFUKSIONALE PRANE CITY PARK!

Godina ndodhet buze autostrades Tirane-Durres dhe ka akses te menjehereshem ne autostrad dhe ne rrugen dytesore. Organizohet ne 3 kate: Kati I organizohet open space me lartesi 5m | 1.100 M2 | 2.700 Euro

Kati II i pershtatshem per zyra, kati III i pershtatshem per magazin, sip. trualli 800m, sip godines eshte, 1.100 M2, Ne cmim perfshihet dhe taksa (15%). [email protected]

Botuar më 06/03/2021
2.700,00 euro

AMBJENT 503 M² ME QERA NE ZONEN E SHESHIT WILSON PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI NE TIRANE (ID 4281092)

Ne zonen e sheshit Wilson prane gjimnazit Petro Nini Luarasi | 503 M2 | 12 Euro

Jepet me qera ambjent open space 503 m², kati i pare ne pallat te ri me ashensor, tualete, fasade xhami, kondicioner, ndricim LED. I pershtatshem per call center, zyra dhe biznese te ndryshem., 503 M2, Property ID : 4281092 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/03/2021
12,00 euro/m²

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 390M2, AFER PAZARIT TE RI

PAZARI I RI | 390 M2 | 4.000 Euro

Me siperfaqe 390m2. Kati i 0Organizohet: •1 tualetOfrohet:• bosh (shfrytezohet per ambjente biznesi)• ne kushte te mira •BOSH ambjent Opnen Space •ambjent edhe kat-1 brenda per brenda ambjentit(munde te shfrytezohet per magazine ETJ)Cmimi :4000 EURO /Total 1 muaj +3 muaj garanci ID KD 032, 390 M2

Botuar më 06/03/2021
4.000,00 euro

SHITET AMBJENT BIZNESI, OSE KEMBEHET ME APARTAMENT NE TIRANE. ME SIPERFAQE 53M2. KATI I 0 I NJE PALLATI.PRA + 70 M2 AMBIENT I JASHTËM

Brenda kompleksit Vizion Plus ne rr. Don Bosko. Organizohet: •one space•1 tualet | 123 M2 | 150.000 Euro

Ofrohet:• bosh• me Çertefikate te rregullt Pronesie• zone e mire dhe e qete• me tavan modern• me Sistem Qendror impiantin 3 – Fazor per Aspirim dhe Kondicionim të menjehershem.• me sistem audio te instaluar• me instalim te rregullt elektrik te sistemit 3-fazor Shitet per arsye familjare.Cmimi 150.000 Euro Total I DiskutueshemID KT 057, 123 M2

Botuar më 06/03/2021
150.000,00 euro

PRANE CITY PARK

Kilometri 1 Tirane -Durres | 1.000 M2 | 5.000 Euro

Jepen me qera ambjente bisnesi prane City Park. Ambjente jane te ndertuara me teknikat me te fundit, planimetri bashkekohore, te termoizoluar. Ambjente jane te bollshme , me ndricim natyral , te poziconuara dhume mire. Jane, 1.000 M2, bosh, gjendja: shume e mire, Cmimi 5 euro m2. Ndodhen ne nje zone me mundesi te shumta zhvillimi. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 06/03/2021
5.000,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBJENTI PER BIZNES ME SIPERFAQE 21M2 NE RRUGEN E KAVAJES PRANE ISH PARKUT

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 21m2 ne Rrugen e Kavajes prane ish Parkut | 21 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 21m2 ne Rrugen e Kavajes prane ish Parkut ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ofrohet per biznese te ndyshme si zyr avokatie, agjensi udhtimesh, sallon bukurie, kozmetik, berber.Cmimi:35.000ALL +2 garanci i negocjushem, 21 M2, 1 banjo

Botuar më 06/03/2021
35.000 leke

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 390M2, AFER PAZARIT TE RI

Jepet ambjent biznesi me qera 390m2, afer Pazarit te Ri | 390 M2 | 4.000 Euro

Jepet ambjent biznesi me qera 390m2, afer Pazarit te Ri Me siperfaqe 390m2. Kati i 0Organizohet: •1 tualetOfrohet:• bosh (shfrytezohet per ambjente biznesi)• ne kushte te mira •BOSH ambjent Opnen Space •ambjent edhe kat-1 brenda per brenda ambjentit(munde te shfrytezohet per magazine ETJ)Cmimi :4000 EURO /Total 1 muaj +3 muaj garanci ID KD 032, 390 M2, 1 banjo

Botuar më 06/03/2021
4.000,00 euro

PERBALL STADIUMIT DINAMO

Perball Stadiumit Dinamo | 163 M2 | 3.000 Euro

Ambient biznesi me qira ne nje nga zonat me te populluara dhe te kerkuara te Tiranes. Ambienti ka nje siperfaqe prej 163 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese te sapo perfunduar., 163 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 06/03/2021
3.000,00 euro/muaj

RRUGA SADIK PETRELA

prane Disko Veniue | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet ambjent me qera me siperfaqe 120 meter katrore, me linje 3. fazore, e pershtateshme per cdo lloj aktiviteti si punishte, makazine,servis, zdrukthtari etj. me pare ka funksionuar si mobileri., 120 M2, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 05/03/2021
30.000 leke/muaj
)