Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAGJIA *1

pranë fushës "Ali Demi" | 145 M2 | 39.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi., 145 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 18/10/2019
39.000 leke/muaj

UNAZA E RE

TEK 2 ROTONDOT, PERBALLE KASTRATIT | 125 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera ambient per biznes, 125 M2, kati II, me pamje nga rruga, me fasade xhami, i pershtatshem per call center, qender estetike parukeri ose per çdo lloj biznesi

Botuar më 18/10/2019
70.000 leke

SHITET NDERMARJA MEKANIKE BUJQESORE ISH SMT TIRANE

me dokumenta te rregullta | 16.000 M2 | 14.000.000 Euro

Aktualisht jane magazina te dhena me qera, siperfaqja, 16.000 M2, Cmimi

Botuar më 18/10/2019
14.000.000,00 euro

RRUGA KOKONOZEVE

pas ish Porcelanit | 800 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 800 M2, 1 ambjent, 6 m e larte, bodrum

Botuar më 18/10/2019
80.000 leke

NE RRUGEN E KAVAJES, TEK PALLATI RAIFFEISEN BANK,

Ne Rrugen E Kavajes, Tek Pallati Raiffeisen Bank, | 90 M2 | 550 Euro

Ne Rrugen E Kavajes, Tek Pallati Raiffeisen Bank, Jepet Me Qira Zyra 86m2. Ne Rrugen E Kavajes, Tek Pallati Raiffeisen Bank, Jepet Me Qira Zyra 86 m2, ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti eshte i organizuar ne tri dhoma, nje tualet me dritare, dhe nje ballkon me pamje nga Qendra. Orjentimi eshte nga Jug-Lindja. Ka mundesi parkimi dhe zona ne te cilen ndodhet eshte, 90 M2, mjaft e preferuar per cfaredo lloj biznesi per shkak te vendodhjes ne qender dhe qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Kontakto tani Dajanen ne numrin +355676088600

Botuar më 18/10/2019
550,00 euro

PRANE MINIBASHKISE KOMBINAT

Rr. Shaban Bardhoshi | 715 M2 | 2.8 Euro

Jepet me qera ambient, i rregulluar ne menyre bashkohore, me ashensor,me tualete, zyra, linje 3 fazore, uje 24 h, parkim etj. Nga te cilat: 315m² kati I, i pershtatshem per cdo lloj biznesi;, 715 M2, kati II sip. 400m², me ashensor mallrash,i pershtatshem vecanerisht per rrobaqepesi,fasone,call center etj.Mund te jepet dhe me kate

Botuar më 18/10/2019
2,80 euro/m²

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/10/2019
1.600,00 euro

TEK BRRYLI

Tek Brryli | 43 M2 | 370 Euro

Tek Brryli jepet ambiet qe qira .Ambienti eshte open space disponon nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume detaje ju lutem kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +355676088600., 43 M2

Botuar më 17/10/2019
370,00 euro

MISTO MAME.

Misto Mame. | 50 M2 | 420 Euro

Jepet me qira ambient komercial Klinike Dentare, ne Misto Mame. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim, direkt mbi dyqane. Eshte i investuar, me pajisje cilesore. Ne hyrje gjendet recepsioni, salla e pritjes ne vete dhe vendi i punes. Klinika eshte ne funksion. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807, 50 M2

Botuar më 17/10/2019
420,00 euro

RR. "IRFAN TOMINI",

ne hyrje te rruges se Selites | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera vile 4-kateshe e cila ka funksionuar si Shkolle me 16 klasa, 1 menze (kuzhine ne katin e pare), palester, sip. totale, 300 M2, 4 banjo, me ballkone, oborr. Pamje nga dielli (me shume drite). E pershtatshme dhe per aktivitete te tjera private si: zyra, qender kursesh, etj. Me hipoteke.

Botuar më 17/10/2019
1.200,00 euro
)