Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MYSLYM SHYRI

Rruga"Myslym Shyri" | 170 M2 | 1.300 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Myslym Shyri, Rruga"Myslym Shyri", 170 M2, 1.300 euro
5 ambjente, 1 banjo
Përshkrim

Jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 170 m2,Ambjenti eshte i ndare ne 5 hapesira ne madhesi te ndryshme ku shperndarja e tyre dhe e tualetit behet me ane te koridorit. Pozicioni dhe organizimi i ambjentit e ben ate shume te pershtatshem per zyra,klinike dentare, qender estetike, qender masazhi etj., 170 M2, 5 ambjente, 1 banjo

1.300,00 euro/muaj

Botuar më 03/12/2019

Telefon
)