Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar me 23/09/2018
4.000,00 euro/muaj

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Ka...

Botuar me 21/09/2018
1 leke

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar me 23/09/2018
4.000,00 euro/muaj

BLV. "ZOG I",

tek ish Zeri Popullit, | 80 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, kati 1, I pershtatshem per farmaci, klinike dentare, ushqimore, rrobaqepesi, shtypshkronje, call center, zyra pune, etj. (per biznes muaji i pare pa qera). Jepet dhe per ap.

Botuar me 22/09/2018
100.000 leke

BLV. "ZOG I",

tek ish Zeri Popullit, | 80 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, kati 1, I pershtatshem per farmaci, klinike dentare, ushqimore, rrobaqepesi, shtypshkronje, call center, zyra pune, etj. (per biznes muaji i pare pa qera). Jepet dhe per ap.

Botuar me 22/09/2018
100.000 leke

QENDER

Qender | 251 M2 | 300.000 Euro

Ambjent, Qender, 251 M2, 2 banjo, depo, gjendja: shume e mire, I investuar • Me Hipotekë • Buzë Rruge • I veshur me fasadë xhami • I investuar • I shtruar me Parket, sistem aspirim-kondicionim, Aktualisht me qera, 1000 Euro në muaj.

Botuar me 22/09/2018
300.000,00 euro

PERBALLE ME QENDREN TOPTANI

50m larg | 172 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 172 M2, dhe 220m, i pershtatshem per hotele, shkolla, zyra

Botuar me 22/09/2018
1.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENT 3-KATESHE! ISH KOMBINATI TEKSTIL,

jepet me qera | 2.000 M2 | 3.500 Euro

Ambient 3-katesh, sip. totale, 2.000 M2, kati I: 1.200m², kati II dhe III 800m², me oborr per parkim deri ne 3 Trailera, i siguruar me roje. Ambiente te rregulluara, linje 3 fazore, 4 banjo, 2 zyra, ashensor malli.

Botuar me 22/09/2018
3.500,00 euro

PLEPA

afer Majestic | 120 M2 | 60.000 Euro

Shitet ambjent, 120 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar me 21/09/2018
500,00 euro/m2

NE BERAT

Bulevardi Republika | 200 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent ne qender te beratit, 200 M2, aktualisht ambjenti esht Banka Pro credit

Botuar me 21/09/2018
1.200,00 euro/muaj

DURRES LAGJIA 6

rruga Bashkim | 70 M2 | 49.000 Euro

Shitet ambjent, 70 M2, vendparkim, depo, ME CERTIFIKATE PRONESIE, ASPIRIM, KONDICIONIM, linje 3-fazore, (depo dhe vendparkimi te perfshira ne cmim). I pershtatshem per klinike, farmaci, furre buke etj.

Botuar me 21/09/2018
700,00 euro/m2

PAS KAFE EUROPA,

RRUGA LUIGJ GURAKUQI | 40 M2 | 12.000 Leke

Kerkohet nje person per ndarje qeraje per zyre, 40 M2, me internet

Botuar me 21/09/2018
12.000 leke