Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI NE SHITJE - ZONA E ISH PARKUT

Apartament 1+1 ne pallat Ekzistues - TIRANE | 60 M2 | 56.000 Euro

RRUGA NDRE MJEDA PRANE ME BIG MARKET, 60 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ambj...

Botuar më 19/10/2021
56.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - KOMUNA PARISIT

Komuna Parisit | 144.5 M2 | 170.000 Euro

Apartament me organizim 3+1 me nje siperfaqe prej 144.5 m2.Apartamenti ka 2 tualete, 2 ballkone, hapsira te bollshme dhe eshte i shtruar totalisht ne parket.Ka nje organizim mjaft te kendshem dhe akses shume te mire mes dhomave.Ka nje ambient ndjenje te bollshem qe lejon te futet shume drite., 144.5 M2

Botuar më 27/10/2021
170.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - QENDER, GALERIA

Qender, Galeria | 140 M2 | 600 Euro

Apartament me qira 3+1+2 tualete ne Qender, tek Galeria.Organizohet ne 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, verande.Apartamenti ka siperfaqe 140 m2.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore., 140 M2

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE ASTIR RRUGA TEODOR KEKO TIRANE (ID 4131099)

Astir, Rruga Teodor Keko | 110 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 3+1 (e modifikuar ne sallon 1 dhome), siperfaqe 102 m² (110 m² total) , pallat i ri, me hipoteke, kati 1 i banimit, apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh (ku eshte bere nje dhome e vogel per femijet), 2 dhoma gjumi me dalje ne ballkon secila, 2 tualete, koridor shperndares per te gjithe ambientet, i mobiluar. Shitet i mobiluar 85000 euro., 110 M2, Property ID : 4131099 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
85.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 ME QERA MYSLYM SHYRI PRANE DREJTORISE SE POLICISE NE TIRANE (ID 4231141).

Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise, | 130 M2 | 800 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 130 m², kati i 5 me ashensore, nje hyrje per cdo kat, njera nga dhomat mobilohet sipas kerkesave te klientit, 2 tualete, kondicioner, 2 ballkone, orientim nga Lindja.Jepet me qera 800 euro ne muaj, 130 M2, Property ID : 423114 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
800,00 euro

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE RRUGEN MYSLYM SHYRI PRANE BKT-SE NE TIRANE (ID 4231188)

Rr. Myslym Shyri, afer BKT , | 148 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne , koridor qe lidhe te gjitha dhomat , depo magazinimi,siperfaqe 148 m², kati 7 me ashensor, te gjitha dhomat me kondicioner, te gjitha dhomat te shtruara me parket, 2 tualete (njera me dritare), 2 ballkone, orientim Veri-Lindje-Jug.Jepet me qera 700 Euro. (e lire me date 08/10/21), 148 M2, Property ID : 4231188 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
700,00 euro

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA NE QENDER TE TIRANES (ID 4231238)

Ne zonen me te pelqyer, ne Qender te Tiranes | 140 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 140 m², kati 4 me ashensor, Apartamenti organizohet nga nje planimetri perfekte nga: 1 sallon, 3 dhoma gjumi me parket, ballkon qe lidhet me gjitha ambientet e shtepise, korridor shperndares, 2 tualete.Cmimi 600 euro pa takse, 140 M2, Property ID : 4231238 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE QENDER TE TIRANES (ID 4231237)

Ne Qender te Tiranes | 170 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze, siperfaqe 170 m², kati 9 me ashensor (jo i fundit), Apartamenti organizohet ne: 3 dhoma gjumi, korridor qe ben te mundur shperndarjen e te gjitha dhomave, soxhorno gjigande, ballkon dhe 2 tualete. Pamje panoramike nga Sheshi Skenderbej.Cmimi 1000 euro, 170 M2, Property ID : 4231237 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
1.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA MINE PEZA PRANE PROKURORISE TIRANE (ID 4139038)

Rruga Mine Peza, prane Prokurorise, | 108 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 108 m2, kati i 4, ne pallat ekzistues i rikonstruktuar nga e para teresisht , te gjitha dhomat me parket dhe me kondicioner, 2 tualete me dritare, ballkon i mbyllur me vetrate xhami, orientimi me diell.Shitet i mobiluar 120000 euro., 108 M2, Property ID : 4139038 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
120.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK STACIONI I TRENIT NE TIRANE (ID 4139067)

Afer Stacionit Trenit | 102 M2 | 76.500 Euro

Shitet Apartament 3+1, siperfaqe 102 m², kati 4 jo i fundit, shitet i mobiluar, Apartamenti organizohet ne: 3 dhoma gjumi, soxhorno, korridor, ballkon, tualet me dritare.Cmimi 76500 euro, 102 M2, Property ID : 4139067 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
76.500,00 euro

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TE KOMPLEKSI KIKA 2 (ID 4131126)

Te Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2 | 156 M2 | 230.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje, me siperfaqe 156m², kati 6, pallat i ri, ashensor, i mobiluar, parket, ndricim, super investim, 2 tualete, ballkon, kondicioner, hipoteke., 156 M2, Property ID : 4131126 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
230.000,00 euro
)