Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA "ALI DEMI"

AFER KRYEGJYSHATES BOTERORE | 84.5 M2 | 62.000 Euro

ALI DEMI, AFER KRYEGJYSHATES BOTERORE , 84.5 m2 , 62000 EuroShitet 3+1 me hipoteke, 84.5 m2, kati 2, pamje shume e mire, me diell, e ndare ne 4 ambjente te veçanta, zone e qete dhe e paster, uje drita 24 h, e pershtatshme edhe per aktivitet (zyre, klinike dentare, laborator etj)Tel: 069 34 88 202, 84.5 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 16/07/2018
620,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 I MOBILUAR KOMPLET ( VETEM PER TE HUAJ )

Rruga Gjergj Legisi blloku gintash perballe fushes se sportit , Laprake | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet apartament i mobiluar ne menyre bashkekohore plotesisht edhe me ene guzhine.ne cmim perfshihet edhe garazhi., 120 M2, 1 ambjent, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 16/07/2018
1.000,00 euro/muaj

TE LIQENI

Kopshti Botanik | 150 M2 | 450 Euro

Jepet 3+2,arredim modern,150 m2. Zone e qete ,pamja e dhomave dhe ballkoneve shume e bukur dhe relaksuese . Garazh personal i perfshire ne cmim, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 16/07/2018
450,00 euro

BLV BAJRAM CURRI

tek Pallati me Shigjeta, karburant Kastrati | 120 M2 | 7.000 Leke

Kerkohet 1vajze per ndarje qeraje ne ap. 3+1, 120 M2, kati 4, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, aktualisht jetojne 3 vajza. Te interesuarat te telefonojne ne nr. e kontaktit

Botuar më 15/07/2018
7.000 leke/person

RR."THEMISTOKLI GERMENJI"

perballe Ambasades Amerikane | 150 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 3+1, 150 M2, 2 banjo, 3 ballkone, bosh, me garazhd

Botuar më 14/07/2018
800,00 euro

UNAZA E RE

RR. “TEODOR KEKO”, buze rruge, ne krah te pallatit Alpha Bank | 109 M2 | 70.850 Euro

Shitet 3+1, 109 M2, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 14/07/2018
650,00 euro/m2

DURRES

Rruga Petrit Llaftiu | 140 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet 3+1, 140 M2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht

Botuar më 14/07/2018
6.500.000 leke

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Perballe Inxhinierise se Ndertimit | 120 M2 | 8.500 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, 120 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 14/07/2018
8.500 leke/person

TEK URA E RE PRANE PALLATIT SHIGJETA

200m nga Qendra Kristal | 95 M2 | 79.800 Euro

Shitet 3+1, 95 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 14/07/2018
840,00 euro/m2

RRUGA BILAL GOLEMI NJESI NR 5

kopleksi Dinamo ,shkolla FENIX | 100 M2 | 130.000 Euro

Pallat i Ri 5 katesh ndretuar 2006, 2 dhoma Gjumi,nje ndejtje, nje ngrenie dhe gatimi,dy banjo, 1 ballkon,kati 2., 100 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/07/2018
130.000,00 euro