Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET APARTAMENT 3+1+VERANDE PRANE DELIJORGJIT

Rr. Stavri Themeli te tuneli perballe me Delijorgjin | 100 M2 | 180000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 3+1 & me shume
Shitet Apartament 3+1+verande prane Delijorgjit, Rr. Stavri Themeli te tuneli perballe me Delijorgjin, 100 M2, 180.000 euro
1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: shume e mire
Verande
Përshkrim

Apartamenti ka siperfaqe 100m2 + 50 m2 verande ( ne certifikate 84 m2). Ndodhet ne katin e 2-te, te nje pallati te ri me ashensor.Totalisht I investuar me arredim modern, parket druri, sistem kondicionimi, punime extra, ndricim Led etj.Hyrje me ndricim natyral me orientim jug-perendim, 100 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Zone teper e zhvilluar dhe e preferuar per banim ku ofrohen te gjitha sherbimet e nevojshme

180.000,00 euro

Botuar më 22/02/2024

Telefon
Email
)