Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK RRUGA E ELBASANIT

XHAMIA E TABAKEVE. 5 MINUTA NE KEMBE ME QENDREN E TIRANES | 90.5 M2 | 85.000 Euro

Shes apartament 3+1, 90.5 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Pallat ekzistues me tulla. Ka pak nevoje per rregullime. Me Hipoteke dhe e rivleresuar. Te mos telefonojne ata qe nuk jane dakort me cmimin. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare.

Botuar më 29/09/2020
85.000,00 euro

PRANE 21-DHJETORIT

tek Kompleksi MAGNET | 97.8 M2 | 105.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ME HIPOTEK. Siperfaqe 97.8 m2 neto.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe i mire administruar.Organizohet nga salloni me ambjentin e gatimit , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte i shtruar me parket, dhe shitet bosh me K/bufe.Orientimi jug perëndim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes., 97.8 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 29/09/2020
105.000,00 euro

SUPER OKAZION! BUZE RRUGES SE KAVAJES

tek Parku i Autobuzave | 147.5 M2 | 115.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete. Sip, 147.5 M2, Kati 7. Pallat i ri me hipoteke.

Botuar më 29/09/2020
115.000,00 euro

SUPER OKAZION NE KOMPLEKSIN PANORAMA

Super Okazion Ne Kompleksin Panorama | 115 M2 | 330 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 115 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon i madh, orientim me diell,, 115 M2, Property ID : 4231167 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/09/2020
330,00 euro

LAPRAKE

laprake | 160 M2 | 380 Euro

Jepet apartament 3+1 me qera ne "Laprake". Apartmenti është i organizuar në tre dhoma gjumi, një sallon i madh dhe një ambient gatimi, gjithashtu dhe një ambient i ndarë që eshtë ndërtuar posacërisht për fëmije te vegjël. Ambjenti është i mobiluar në mënyre bashkohore ku nuk mungon asnjë orendi për një jetese sa më të mire, 160 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 29/09/2020
380,00 euro

NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT 2

jepet me qira | 140 M2 | 500 Euro

Apartament 3+1+2 tualete. Sip, 140 M2, kati 3. Pallat i ri . Apartament i kompletuar totalisht me cdo gje te re. Punime shume cilesore.

Botuar më 29/09/2020
500,00 euro/muaj

TEK LIQENI THATE

Rruga Peti | 132 M2 | 132.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete, njera me dritare. Sip, 132 M2, kati 2 banim. Pallat i ri me hipoteke, punime super cilesore. Hyrje e pa banuar me pare. Super cilesi me grila persiane.

Botuar më 29/09/2020
132.000,00 euro

NE RRUGEN NAIM FRASHERI

Prane Mozaikut te Tiranes | 117 M2 | 103.000 Euro

Shitet apartament 3+1. Sip, 117 M2, kati 4 jo i fundit. Pallat ekzistues me hipoteke. Hyrje e restauruar totalisht, punime cilesore.

Botuar më 29/09/2020
103.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

tek Bar kafe Oslo | 80 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament 3+1. Sip, 80 M2, kati 5, jo i fundit. Me hipoteke. Apartament i restauruar dhe kompletuar.

Botuar më 29/09/2020
70.000,00 euro

TEK VIZION PLUS

PERBALL | 120 M2 | 7.500 Leke

KERKOHEN DY VAJZA, 120 M2, i mobiluar

Botuar më 29/09/2020
7.500 leke
)