Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "ISMAIL QEMALI",

tek ish blloku dhe ish Manhatan, | 136 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 3+1, 136 M2, kati 5, i mobiluar, Jepet per banim ose zyra me çmim

Botuar më 24/01/2019
1.000,00 euro

RR. “ASIM VOKSHI”

perballe gjykates se krimeve te renda | 104 M2 | 124.800 Euro

Shitet 3+1, me hipoteke, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, 104 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, bodrum, me garzh personal, I shtruar me pllaka, hapje mbyllje me pult, 35m² (e pershtatshme per dy makina). Garazhi 20.000 Euro. Kontaktoni ne WhatsApp 0041786769445 dhe apartamenti shitet

Botuar më 24/01/2019
124.800,00 euro

RR.ELBASANIT.PRANE GJIMNAZIT TE GJUHEVE TE HUAJA

Perballe filologjikut | 160 M2 | 176.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te rendesishme ne Tirane.Pothuajse 20 m ne brendesi te rruges kryesore.Ka orientim Jug-Lindje.Me hipoteke, 160 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2019
176.000,00 euro

KOMBINAT

Rruga Hamdi Bardhoshi | 400 M2 | 30.000.000 Euro

Shitet 3+1, 400 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2019
30.000.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Unaza | 132 M2 | 76.000 Euro

Apartament ne shitje 132 m2 te rruga e Kavajes. I mobiluar, me dy ballkone dhe dy banjo apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mire administruar. Disponon certifikate pronesie., 132 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione kontaktoni ne kete numer: 0699305440

Botuar më 23/01/2019
76.000,00 euro

QENDER

Perballe Bankes se Shqiperise | 121 M2 | 400 Euro

Jepet apartamenti me qera ne Qender te Tiranes, 121 metra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri , mund te jepet me qera per apartament ose zyre. Qeraja 400 euro per banese , 450 euro per zyre. Per me shume informacion kontaktoni ne kete numer: 0699305440, 121 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/01/2019
400,00 euro

MBI KOPSHTIN BOTANIK

prane Xhamise | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet ap 1+1 dupleks, 80 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/01/2019
20.000 leke/muaj

KRYQEZIMI I KOMUNES SE PARISIT

MBI ALFA BANK | 127 M2 | 254.000 Euro

Shitet ambient biznesi ose banimi 4+1, 127 M2, kati 4, 2 banjo, 3 ballkone, i mobiluar ne menyre moderne. Pamje ne dy drejtime, nga stadiumi dhe nga Komuna e Parisit, shkalle e mirembajtur, 2 ashensor, garazh personal, me hipotek.

Botuar më 23/01/2019
254.000,00 euro

RRUGA PETI

Liqeni thate | 163 M2 | 146.700 Euro

Shitet ose nderrohet 3+1, 163 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Hapesire e bollshme

Botuar më 23/01/2019
146.700,00 euro

TEK BLLOKU PARTIZANI,

afer Sigurimeve Shoqerore | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 100 M2, i mobiluar, Jepet vetem per familjare

Botuar më 23/01/2019
30.000 leke