Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES. LAGJIA 1, RR. "TAULANTIA"

TEK PICERI "2 KITARAT", jepet ap. 3+1 | 150 M2 | 30.000 Leke

Pamje komplet nga deti, i kompletuar me te gjitha, soxhorno shume e madhe, 150 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/08/2019
30.000 leke

RR. ZONJA CURRE

tek Tregu Elektrik | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 100 M2, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 21/08/2019
35.000 leke

SHITET, APARTAMENT 3+1, FRESKU

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit, tek Lugano. | 113 M2 | 68.000 Euro

Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri.Apartamenti ka sipërfaqe prej 113 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.Orientimi jug-perëndim-veri .• me hipotek • ndërtim cilësor • me parket •me ashensor., 113 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/08/2019
68.000,00 euro

RR. "MINE PEZA",

prane kafe Glow, | 104 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 104 M2, kati 2, 2 banjo, Me hipoteke dhe rivleresim. Sherben edhe per biznes

Botuar më 21/08/2019
85.000,00 euro

RR. "FROSINA PLAKU",

jepet me qera | 130 M2 | 35.000 Leke

3+1, 130 M2, kati 4, me hipoteke.

Botuar më 21/08/2019
35.000 leke

ISH STACIONI TRENIT

tek parkingu Bar Colombos | 110 M2 | 10.000 Leke

Kerkohen dy vajza per ndarje qeraje, 3+1, 110 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 21/08/2019
10.000 leke/person

MUNDESI PER TE MOS U HUMBUR! TEK SHOLLA BALETIT, PERBALLE PIANO BAR

Rr. "Mihal Grameno" | 105 M2 | 126.000 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, kati 1, 2 banjo, 2 korridore, e ndare ne 2 certifikata pronesie, mundesi pershtatje ne dy hyrje te vecanta

Botuar më 21/08/2019
126.000,00 euro

RRUGA MARIJE KRAJA

Te Porcelani | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 3+1, 120 M2, bosh

Botuar më 20/08/2019
25.000 leke/muaj

LULISHTJA KOMUNA E PARISIT

Lulishtja Komuna e Parisit | 170 M2 | 450 Euro

Ne Tirane prane lulishtes tek Komuna e Parisit jepet me QERA apartament 3+1 me sip 170 m2. Apartamenti perbehet nga koridori,3 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, 2 ballkone dhe garazhd i mbyllur. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me ashensor dhe eshte komplet i mobiluar.Cmimi 450 euro/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 170 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/08/2019
450,00 euro/muaj

POGRADEC

kala lagja 4 | 130 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet ap 4+1, 130 M2, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 20/08/2019
4.500.000 leke