Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!

Harry Fultz | 116.1 M2 | 133.515 Euro

Tek Harry Fultz shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 2 ose te 5 banim ne nje komple...

Botuar më 09/12/2019
133.515,00 euro

OKAZION!!APARTAMENT 3+1 PER SHITJE KOMUNA PARISIT/SUPER KOMPLEKS

KRISTAL CENTER | 119.000 M2 | 119.000 Euro

Shitet apartament tek Kompleksi Kristal .Hapesire e bollshme ,planimetri e rregullt ...

Botuar më 05/12/2019
119.000,00 euro

SHESHI WILLSON,SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QERA

Sheshi Willson | 100 M2 | 500 Euro

Pallat i ri me ashensor .Hapesire e madhe e organizuar ne sallon ,kuzhine,2 dhoma gju...

Botuar më 05/12/2019
500,00 euro

SUPER OKAZION!!!

21 DHJETORI | 136.3 M2 | 130.000 Euro

Shitet SUPER dupleks Super punime super cilesi ne katin e 7-8 banim te nje pallati t...

Botuar më 04/12/2019
130.000,00 euro

RR. VASO PASHA

siper BKT-se | 186 M2 | 350.000 Euro

Shitet apartament duplex, 186 M2, kati 3-4. Aktualisht i dhene me qera 1000 Euro pervec takses

Botuar më 10/12/2019
350.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT

Ngjitur me Rezidencen | 136 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete+ballkon+verande, 136 M2, kati 2.Pallat i ri ne proces hipotekimi.

Botuar më 10/12/2019
88.000,00 euro

LIQENI

prane Pavarottit | 150 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kati pare i nje vile, i mobiluar ne menyre bashkohore, dhe cilesore, 150 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 10/12/2019
300,00 euro/muaj

DON BOSKO

prane klinikes Dental Turk. | 100 M2 | 90.000 Euro

Shitet 3+1+verande+garazhd individual, organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome e cila mund te sherbeje si studio ose dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone dhe verande. Orientimi jug. Certifikate pronesie.Apartamenti ka nje siperfaqe, 100 M2, kati 4, veranda 24 m dhe garazhdi 22 m, pa ashensor.punime cilesore dhe punime dekorative, dritare dopio xham dhe me grila, istalime te sistemit te ngrohjes individuale, panel diellor

Botuar më 10/12/2019
90.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

mbas ambasades Kineze, tek mozaiku | 100 M2 | 97.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/12/2019
97.000,00 euro

RR. DON BOSKO

Te bar Artisti | 124 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 3+1 me punime super, i mobiluar totalisht, me hipoteke, pallat ekzistues i rikonstruktuar,, 124 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji's. Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit te Mulliri i Vjeter.

Botuar më 09/12/2019
110.000,00 euro

TEK STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

PALLATI ME SHIGJETA | 120 M2 | 8.000 Leke

Kerkohen 4 vajza per ndarje qeraje, 120 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 09/12/2019
8.000 leke/person

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Tek Albatelecom | 90 M2 | 115.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 90 M2, kati 4.Pallat ekzistues i restauruar totalisht.Hyrje e mobiluar me cdo gje.E shtruar me parket.

Botuar më 09/12/2019
115.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Kika 1 | 130 M2 | 500 Euro

Jepet Apartament 3+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet ,kati 8 sip.120m2 cdo gje e re dhe cilesore .2 dhoma femijesh dhe nje dhome gjumi cifti, 130 M2, 4 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 09/12/2019
500,00 euro/muaj

KTHESA E KAMZES

tek pallati i verdhe | 133 M2 | 74.000 Euro

Shitet 3+1, 133 M2, kati 5, pallat i ri, me hipoteke.

Botuar më 09/12/2019
74.000,00 euro
)