Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIRI

3+1 | 126 M2 | 71.000 Euro

Shitet apartament me nje siperfaqe, 126 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi...

Botuar më 19/05/2020
71.000,00 euro

UNAZA E RE

tek hotel Roland | 120 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera 3+1 i pa banuar me pare vec me bufe, 120 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, 6 muaj parapagim

Botuar më 28/05/2020
29.000 leke

FUNDI I TREGUT ELEKTRIK

prane Kopshtit nen tereza | 85 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartamenti 3+1 me siperfaqe 85m2 ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues e ndodhur prane Tregut Elektrik dhe Kopshtit Nene Tereza. Apartameti eshte i mobilur dhe ndahet ne 1 sallon 3 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon., 85 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/05/2020
250,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!!! TEG

rezidenca Sunrise | 180 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera penthouse 3+1, pjeserisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe cdo gje e re, komplet kati 4, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, oxhak francez funksional, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, lavanteri, 180 M2, + 100m² verande+studio, vendparkim, sistem chiller, ngrohje-ftohje, pamje panoramike, e rrethuar me gjelberim. Privatesi maximale

Botuar më 28/05/2020
1.800,00 euro

TEK FRESKU

RR. DALIP TOPI | 180 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 3+1 ne katin e dyte te nje vile, 180 M2, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
23.000 leke

RR. “DRITAN HOXHA”,

pallati Karavan 151, buze rruges | 116 M2 | 10.440.000 Leke

Shitet 3 dhoma+nje sallon+kuzhine gatimi me vete, 116 M2, kati 9, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, me hipotreke, me parkim makine

Botuar më 28/05/2020
10.440.000 leke

KODRA E DIELLIT

ne krah te Eleonores | 136 M2 | 108.800 Euro

Shitet 3+1 duplex, 136 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, kati 5 dhe 6,dhome gatimi,holl,garderobe,pa ashensor. ose jepet me qera 400 Euro.

Botuar më 27/05/2020
108.800,00 euro

RR. E DIBRES

Te Shkolla e Bashkuar | 70 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 3+1+Bllk buze rruges kryesore. Sallon, Kuzhinë me vete, 2 dhoma gjumi, Tualet, Koridor ,ballkon. Punime extra, parket, punime gipsi I rikonstruktuar totalisht, punime te reja, Hidraulike-elektrike.Me hipotekë, 70 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Agjensia Rejis. Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit te Mulliri i Vjeter

Botuar më 27/05/2020
62.000,00 euro

RR. "KOMUNA PARISIT",

ne zone te mire | 121 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 3+1+ambient gatimi me vehte, 121 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, bosh, Hyrje e rregulluar.

Botuar më 27/05/2020
40.000 leke

DON BOSKO

Don Bosko | 152 M2 | 152.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 152 m² me Hipoteke,i mobiluar , kati 7 me ashensor,2 tualete ,4 kondiconer , 2 ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi Lindje – Jug., 152 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4131079

Botuar më 27/05/2020
152.000,00 euro

RR. "DON BOSKO",

brapa bujtines Gjeli | 118 M2 | 126.000 Euro

Shitet 3+1, 118 M2, kati 5, 2 banjo, 1 ballkon, hyrje e rregulluar me punime teper cilesore, panel diellor, sistem qendrore ngrohje/ftohje çiller, me hipoteke.

Botuar më 27/05/2020
126.000,00 euro
)