Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, ka...

Botuar më 28/01/2020
900,00 euro

TEK SHOLLA BALETIT, PERBALLE PIANO BAR

tr. "Mihal Grameno" | 105 M2 | 11.025.000 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, kati 1, 2 banjo, 2 korridore, e ndare ne 2 certifikata pronesie, mundesi pershtatje ne dy hyrje te vecanta

Botuar më 29/01/2020
11.025.000,00 euro

RR.BESIM ALLA,MISTO MAME

Tek Pallatet Dilo | 123.5 M2 | 80.275 Euro

Shitet 3+1, 123.5 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, apartamenti eshte me hipoteke,orientimi juglindje-perendim.

Botuar më 28/01/2020
80.275,00 euro

TEK PALLATI GINTASH AFER HOTEL RELAKSIT

afer hotel relaksit | 120 M2 | 99.000 Euro

120 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, i mobiluar, gjendja: e re, Panel diellor Mundesi financimi me nje parapagese prej 30.000 euro dhe me pas 350 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
99.000,00 euro

OKAZION!! RRUGA "4 DESHMORET",

AFER GJIMNAZIT PARTIZANI | 130 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 7, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke te rregullt. Mund te ndahet edhe ne dy hyrje. Pa ashensor.

Botuar më 28/01/2020
70.000,00 euro

RRUGA MEDAR SHTYLLA KOMUNA E PARISIT

Rruga Medar Shtylla Komuna e Parisit | 146 M2 | 146.000 Euro

146 M2, kati 7, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 44.000 euro dhe me pas 520 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
146.000,00 euro

RR. IDRIZ DOLLAKU

shitet 4+1 | 120 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, kati IV, 2 banjo+2ballkone, me hipoteke. Mundesi kembimi me shtepi private

Botuar më 28/01/2020
100.000,00 euro

RR. LABINOTI

perballe me ambasaden Amerikane | 150 M2 | 135.000 Euro

Shitet 3+1, 150 M2, kati 2, pallat i ri me ashensor, me hipoteke, me 2 banjo me 2 ballkone

Botuar më 28/01/2020
135.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

Afer Pro Credit Bank | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 3+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 120 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete , ballkon., 120 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 28/01/2020
35.000 leke

DON BOSKO

afer Hipotekes | 108 M2 | 87.000 Euro

Don Bosko, prane Hipotekes, shitet Apartament 3+1, siperfaqe 108 m2 me Hipoteke, kati i 3 i nje pallati egzistues, pjeserisht i mobiluar, apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon, e shtruar me parket, kondicioner, orientim me diell, 108 M2, 1 banjo

Botuar më 28/01/2020
87.000,00 euro

NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT 1

shitet | 153 M2 | 147.000 Euro

Apartament 3+1+2 tualete (njeri me dritate), 153 M2, kati 2. Pallat i ri me hipoteke. Punime shume cilesore. Pamje fantastike e Tiranes. Apartament i kompletuar.

Botuar më 28/01/2020
147.000,00 euro
)