Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "MUHAMED GJOLLESHA"

Parne Stadiumit Dinamo | 160 M2 | 147000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Rr. "Muhamed Gjollesha", Parne Stadiumit Dinamo, 160 M2, 147.000 euro
Përshkrim

Shitet ap., 160 M2, kati I banim, pallat ekzistues, apartamenti eshte i ndare ne 2 ap.2+1, 80m² secili, nje i kompletuar dhe tjetri eshte perdor per zyra.

147.000,00 euro

Botuar më 16/01/2020

Telefon
)