Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

21 DHJETORI

MBRAPA HOTEL MONDIAL | 110 M2 | 98.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tek 21 Dhjetori , mbrapa hotel Mondial. Apartament me siperfaqe 110 m2 ,ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues . Organizohet nga 3 dhoma gjumi, salloni se bashku me kuzhinen, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon i madh . Ne cmim perfshihen 2 vendparkime ndersa mobilimi eshte me cmim ekstra.Me Certifikate Pronesie, 110 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/02/2021
98.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

prane kristal center | 164 M2 | 170.000 Euro

Shitet Apartament 3+1+2 te Komuna e Parisit , pran Kristal Center.Apartament me siperfaqe 164m2, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet nga salloni se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Apartamenti shitet i mobiluar . Me Certifikate Pronesie, 164 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/02/2021
170.000,00 euro

SUPER OKAZION 3+1+2 SHESHI WILLSON

Shitet apartament 3+1+2 sheshi willson | 153 M2 | 180.000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 152 m2 dhe ndodhet ne pallat te ri i paisur me ashensor.I organizuar ne sallon ndenje , kuzhine ,tre dhoma gjumi ,dy tualete, ballkon.E mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme., 153 M2, kati 9, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/02/2021
180.000,00 euro

ALI DEM

PRANE SPITALIT KONTINENTAL | 187 M2 | 160.000 Euro

Shitet apartament luksoz 3+1+3 ne Ali Dem.Apartament me siperfaqe 187m2, ndodhet ne katin e 4 te fundit te nje pallati ekzistues por ashensori (zbritet ne cmim ose vendoset nga pronari) . Organizohet nga salloni se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 3 tualete , 1 ballkon dhe nga 1 verande 40 m2. Ne cmim perfshihen 2 vendparkime ndersa mobilimi eshte me cmim ekstra. Me Certifikate Pronesie, 187 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/02/2021
160.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 ME QIRA TEK TURBINA

Prane Liqenit | 146 M2 | 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit , pasi ka prane dhe Parkun e Liqenit.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi te ri me ashensor , te mirembajtur dhe te mireadministruar.Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi + sallon dhe guzhina + 2 tualete + dhe 3 ballkone.Apartamenti ka kondicioner per cdo ambjent te tij, 146 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 10, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/02/2021
500,00 euro/muaj

RRUGA "MIHAL GRAMENO"

rruga "Mihal Grameno" | 109 M2 | 88.000 Euro

Jepet per shitje apartament 3+1,Me siperfaqe 109 M2, kati i 5.Organizohet: • Ambienti i gatimit • Salloni i ndenjes• 3 dhoma gjumi• 2 tualete (njera me dritare)• korridorOfrohet:• E mobiluar• gjendja: shume e mire• Me pllaka• Me kondicioner• Me hipotekeCmimi : 88000 euro ID AI 068, 109 M2, kati 5, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 26/02/2021
88.000,00 euro

HOTEL MONDIAL TEK 21DHJETORI

21 Dhjetori | 200 M2 | 900 Euro

Dupleks me qira ne nje vilë mbrapa Hotel Mondialit tek 21Dhjetori.Apartamenti ka 4 dhoma gjumi +kuzhine gatimi +ambjent ngrenie.Apartamenti ka 2 veranda + 2 tualete dhe dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim,cdo gje e re + oxhak dekorativ., 200 M2, 8 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/02/2021
900,00 euro/muaj

SHESHI WILSON

Mbrapa Postes nr.8 | 152 M2 | 180.000 Euro

Zone shume e mire, apartament me punime super-cilesore, pallat i ri me 2 ashensor, mobilim modern, orientim Lindje, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, ballkon, 152 M2, kati 9, 2 banjo

Botuar më 26/02/2021
180.000,00 euro

SHESHI WILSON

Mbrapa Postes nr.8 | 152 M2 | 180.000 Euro

Zone shume e mire, apartament me punime super-cilesore, pallat i ri me 2 ashensor, mobilim modern, orientim Lindje, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, ballkon, 152 M2, kati 9, 2 banjo

Botuar më 26/02/2021
180.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Rruga Tish Dahia | 95 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, 95 M2, 4 ambjente, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/02/2021
450,00 euro/muaj
)