Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ...

Botuar më 10/11/2019
79.000,00 euro

RR. “DURRESIT”,

pallatet gintash | 125 M2 | 95.000 Euro

Shitet 2+1, 125 M2, kati 6, 2 banjo, 3 ballkone, i mobiluar, me hipoteke.

Botuar më 15/11/2019
95.000,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI ISH BLLOKU

Shkolla Edith Durham | 140 M2 | 218 Euro

Pranë Shkollës Edith Durham Shitet 3+1+2Ballkon+2Tualete me sipërfaqe neto 140m2. Apartamenti është me hipotek, me punime cilësore, I mobiluar me mobilje bashkohore ndodhet në Pallat ndërtimi Viti 1997 pa ashensor kati2 Orientim Jug-Lindje. Cmim 218.000€. Kontakt Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 140 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/11/2019
218,00 euro

BRRYLI

30m nga stacioni i autobusit se Unazes | 117 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 117 M2, 1 banjo, Vetem me k/bufe. Mundesi parkimi

Botuar më 14/11/2019
30.000 leke

RRUGA BARDHYL

Bar Oslo | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 3, 1 banjo, 2 ballkone

Botuar më 14/11/2019
30.000 leke

RR. "MYSLYM KETA"

prane bankes Union, ne pallat ekzistues | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, kati 5, ne pallat ekzistues, i mobiluar ose jo, 2 dhoma gjumi, nje sallon, kuzhina me vete, banjo, korridor, ballkon

Botuar më 14/11/2019
60.000,00 euro

RRESHEN

Ne Qender | 91 M2 | 39.130 Euro

Shitet 3+1, 91 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me hipoteke. Jo agjensi imobilare.

Botuar më 14/11/2019
39.130,00 euro

PRANE STADIUMIT DINAMO

RRUGA EMIN DURAKU | 81 M2 | 80.000 Euro

Shitet 3+1 ne pallat ekzistues, sip. e brendshme e shfrytezueshme, 81 M2, kati 5, pjeserisht i mobiluar, Me dokumentacion te rregullt

Botuar më 14/11/2019
80.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

Ne zemer te Komunes | 120 M2 | 38.000 Leke

OKAZION!!!Jepet apartament4+1 sip.120m2 kati 2 pjeserisht i arreduar e rikontruktuar nga e para, 120 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 14/11/2019
38.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

Shkolla Qemal Stafa | 90 M2 | 38.000 Leke

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje, aktualisht jemi 4 vajza dhe kerkojme nje te 5, 90 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/11/2019
38.000 leke/muaj

SUPER OKAZION!!!

21 Dhjetori | 136 M2 | 130.000 Euro

Shitet Super Apartament Duplex tek 21 dhjetori ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe me te aksesueshem me te gjitha pikat kyce te qytetit ne nje pallat te ri te sapo perfunduar dhe te banuar apartamenti shitet me nje cmim okazion per zonen., 136 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/11/2019
130.000,00 euro
)