Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMUNA E PARISIT

KIKA 1 | 140 M2 | 115.000 Euro

Shitet apartament i madh ME HIPOTEKE, me siperfaqe 140 m2 tek Komuna e Parisit me cmi...

Botuar më 10/09/2019
115.000,00 euro

ASTIR

Prane Artist Kafe | 90 M2 | 30.000 Leke

90 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/09/2019
30.000 leke

KOMUNA E PARISIT

PERBALLE ME KOMPLEKSIN KIKA | 144 M2 | 115.000 Euro

Shitet 2+1, 144 M2, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke, ne pallat te ri, shume te rregullt

Botuar më 15/09/2019
115.000,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

Perball Shkolles Sami Frasheri | 120 M2 | 6.000 Leke

Kerkojme vajze per ndajre qera, mundesisht ne marredhenie pune, shtepia esht ne kushte te mira dhe ndodhte 5 minuta larg qendres. 60 mij leke qeraja per person., 120 M2, 3 ambjente, totali i kateve 4, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 15/09/2019
6.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Afer kika 1 | 125 M2 | 109.000 Euro

OKAZION!!! Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe ne zone shume te mire, hapsire e bolleshme dhe e regullt, hyrje plot drite, mobil bashkohor, shitet per arsye emigrimi, 125 M2, kati 2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/09/2019
109.000,00 euro

ISH BLLOKU

Rr. “Brigada VIII” | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, kati III, 2 banjo, ballkon, e kompetuar, 120 M2, e pershtatshem per familje ose zyra. Jo Agjensi

Botuar më 14/09/2019
700,00 euro

RRUGA KARL GEGA

ish Stacioni i Trenit | 103 M2 | 75.000 Euro

Shitet 3+1, 103 M2, kati 1, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 14/09/2019
75.000,00 euro

RRUGA MIHAL GRAMENO

Afer pallatit me Antena | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 1, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/09/2019
35.000 leke/muaj

TEK BRRYLI

perballe Maternitetit te ri, tek ura dhe stacioni i autobuzit | 102 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 102 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 14/09/2019
110.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

Prane Kastratit | 150 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2 mobiluar modern. Jepet per afat te gjate. Dy muaj parapagim, 150 M2, 5 ambjente, kati 10, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji’s. Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza

Botuar më 13/09/2019
400,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

Prane Ambasades Amerikane | 190 M2 | 255.000 Euro

Shitet Apartament 190 m2 ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 10 katesh. Hapsira e madhe ben te mundur dhe ndarjen e saj ne 2 apartamente me te vogla. Orientimi i favorshem Jug-Lindje-Perendim ben te mundur drite natyrale gjate dites. Prona ndodhet ne nje nga zonat me cilesore dhe te sigurta te Tiranes., 190 M2, 5 ambjente, kati 8, 3 banjo, ashensor, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 ballkon

Botuar më 13/09/2019
255.000,00 euro