Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA "SAMI FRASHERI"

PRANE SHKOLLES “PETRO NINI” | 122 M2 | 140.000 Euro

Apartament 3(2)+1+1+2banjo+ballkon, sip. me te perbashketat 134 m2, kati XI. Pamje e bukur. Me hipoteke, 122 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 14/08/2018
140.000,00 euro

TE LIQENI I THATE

Rruga Liqeni i thate | 116 M2 | 110.000 Euro

Apartament cilesor 3+1+2banjo+2ballkone, sip. me te perbashketat 133 m2, kati II (pallat 5 katesh). Pamje shume e bukur. Me hipoteke, 116 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 2, Tirane,

Botuar më 14/08/2018
110.000,00 euro

MBRAPA LIQENIT ARTIFICIAL

Prane Restorant Gambero Roso | 154 M2 | 116.000 Euro

Apartament 3+1+2banjo+2ballkone, kati III. Me hipoteke, 154 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 14/08/2018
116.000,00 euro

TEK LIBRI UNIVERSITAR

Buze rruge | 110 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma+ guzhine+1 tualet. Kati 4. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar, 110 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 14/08/2018
140.000,00 euro

PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

TE PAM | 159 M2 | 159.000 Euro

Apartament 3+1+2banjo+2ballkone, kati 8 (i fundit). Pamje shume e bukur. Mundesi garazhi 15.000 Euro. Me hipoteke, 159 M2, Agjensia “INF 93”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3,Tirane,

Botuar më 14/08/2018
159.000,00 euro

NE RRUGEN “SAMI FRASHERI”

MBRAPA SHKOLLES “EDITH DURHAM”(11-JANARI) | 115 M2 | 145.000 Euro

Apartament 3+1+2banjo+2ballkone, sip. me te perbashketat 127 m2, kati 2. Me hipoteke, 115 M2, Agjensia “INF 93”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3,Tirane,

Botuar më 14/08/2018
145.000,00 euro

MATERNITETI I RI

tek Bulevardi | 110 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 110 M2, pjeserisht i mobiluar, jepet per familjare

Botuar më 14/08/2018
25.000 leke

RRUGA KOSOVAREVE

Tek Universiteti Marlin Barleti tek pallati Merlos | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament, 140 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/08/2018
500,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

mes kopshtit botanik dhe zoologjik | 150 M2 | 41.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, 2 tualete, 3 ballkone dhe eshte bosh. Jepet per afat te gjate kohor dhe eshte prane rruges kryesore

Botuar më 14/08/2018
41.000 leke

RR. "BUDI"

jepet | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 100 M2, kati 7, bosh

Botuar më 14/08/2018
500,00 euro