Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRANE STADIUMIT QEMAL STAFA LION PARK

Pallati pozicionohet ne nje nga zonat te preferuar nga te huajt dhe vendasit shume prane Liqenit Artificial te Tiranes. Parku kombetar | 130 M2 | 230000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
PRANE STADIUMIT QEMAL STAFA LION PARK, Pallati pozicionohet ne nje nga zonat te preferuar nga te huajt dhe vendasit shume prane Liqenit Artificial te Tiranes. Parku kombetar, 130 M2, 230.000 euro
Përshkrim

Shitet 3+1, katin e 4-rt ne nje pallat te ri me punime cilesore. Punimet e brendshme jane mjaft cilesore ku mund te permendim: sistem ngrohje qendror me gaz, kondicioner etj. Eshte e pajisur me hipoteke, 130 M2, organizohen: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon. Me orientim jug-lindje-perendim te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e dielli

230.000,00 euro

Botuar më 09/10/2019

Telefon
Email
)