Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. E DIBRES

Perballe me shkollen e bashkuar | 70 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament me planimetri shume te mire e drite natyrale. Organizohet ne sallon me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, koridor e ballkon, tualet me dritare. Apartamenti ka rikonstruksion total, elektrike-hidraulike, tavane gipsi, parket. Me hipoteke te rregullt e rivleresim., 70 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24. Adresa: Rr. e Bogdaneve perballe me Spar, Kontakt: 0698444447

Botuar më 14/08/2020
62.000,00 euro

PRANE 21 DHJETORIT

Mbrapa Mondialit! | 105 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 3+1 prane 21 Dhjetorit.Orientimi Lindje~Perendim. Mobilim shume i mire dhe bashkekohore.Me sip, 105 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume prane sherbimeve kryesore te jeteses. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 14/08/2020
83.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Kika 1 | 124 M2 | 350 Euro

124 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/08/2020
350,00 euro/muaj

RR. MIRASH IVANAJ, PRANE MATERNITETIT TE RI

Rr. Mirash Ivanaj, prane Maternitetit te Ri | 80 M2 | 74.000 Euro

Shitet Apartament 3+1, siperfaqe 80 m² me hipoteke, i mobiluar, kati 5 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare,koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell., 80 M2, Property ID : 4139040 www.dreamalbania.al

Botuar më 14/08/2020
74.000,00 euro

NE KOMBINAT

ne katin e 5 te nje pallati ekzistues prane shkolles Myslym Keta | 92 M2 | 52.500 Euro

Apartament ne shitje 3+1, te organizuar ne nje sallon ndenje + aneksin e gatimit, 3 dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor shperndares si dhe nje ballkon. Orientimi eshte lindje-perendim. Shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 92 M2

Botuar më 14/08/2020
52.500,00 euro

KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit | 136 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qira apartament 136 m2 prane hyrjes se “Kodres se Diellit 1”. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, e cila karakterizohet nga qetesia dhe gjelberimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri 4 katesh dhe eshte i organizuar ne sallon se bashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe verande., 136 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/08/2020
40.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

prane karburantit | 128 M2 | 130.000 Euro

Shitet 3+1, 128 M2, i mobiluar, ne pallat te ri, me punime cilesore, ne cmim perfshihet dhe garazhdi

Botuar më 14/08/2020
130.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PRANE KISHES KATOLIKE, RRUGA E BOGDANEVE | 110 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 3, punime cilesore, pozicionim Lindje-Jug- Perendim

Botuar më 14/08/2020
120.000,00 euro

ZOGU I ZI

Zoja e keshillit te mire | 115 M2 | 93.000 Euro

OKAZION!!!Shitet apartament 3+1+2 tualete+korridore me sip, 115 M2, 5 ambjente, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Me certifikate pronesie.

Botuar më 14/08/2020
93.000,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

jepet me qira | 130 M2 | 500 Euro

Apartament 3+1+2 tualete me dritare. Sip, 130 M2, kati 5. Pallat i ri me ashensor. Apartament i kompletuar totalisht. Pamje fantastike e Liqenit.

Botuar më 14/08/2020
500,00 euro/muaj
)