Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!RR. “ALI DEMI”

Rr. "Dhimiter Kamarda" | 161 M2 | 100.000 Euro

Shitet 5+1, 161 M2, kati 2, e mobiluar ose bosh,me hipoteke, pallat ekzistues, I rest...

Botuar më 17/05/2019
100.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Prane Shkolles Cajupi | 117 M2 | 117.000 Euro

Shitet Apartment 3+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri me ashensor. Pallati eshte 10 katesh., 117 M2, 2 banjo

Botuar më 25/05/2019
117.000,00 euro

RR. RRELI

tek Kopshti Botanik | 122 M2 | 103.700 Euro

Shitet 3+1, 122 M2, kati 2, me hipoteke

Botuar më 25/05/2019
103.700,00 euro

UNAZA E RE

Prane Hotel Roland, Rruga MFejzi Hizmo | 150 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, 1 banjo, verande, kati I shtepi private e kompletuar.

Botuar më 25/05/2019
25.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Tek kika | 125 M2 | 110.000 Euro

Apartmenti ndodhet ne zonen me te mire te Tiranes, me ndertim shume cilesor si dhe kubature te regullt., 125 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/05/2019
110.000,00 euro

RR. TAULANTIA

prane restorant Gogo | 136 M2 | 102.000 Euro

Shitet ap. 3+1, 136 M2, 8 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire, Instalime elektrike dhe hidraulike te reja, dyshemeje e te gjithe hapesires se banimit eshte e shtruar me mermer.

Botuar më 24/05/2019
102.000,00 euro

RR. VLLAZEN HUTA

tek poliklinika Iraniane | 121 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 3+1, 121 M2, kati 3, 2 banjo, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, pallat i ri, garazh

Botuar më 24/05/2019
350,00 euro

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartamenti per zyre ose banim me siperfaqe 110 m2 3+1 me dy banjo.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mire administruar., 110 M2, kati 3, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/05/2019
30.000 leke/muaj

BLV BAJRAM CURRI

ne ish bllok | 130 M2 | 208.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, drejtim Jug-Lindje, pershtatet edhe per zyra, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 24/05/2019
208.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

perball Filologjikut | 156 M2 | 171.600 Euro

Shitet Ap 4+1 i Ri me 2 ashensor, me Hipoteke, kati 4, ka 4 dhoma, sallon per gatim ngrenie dhe ndenje, 2 ballkone, 2 tualete ( nje me dritare ) koridor, orientim me diell dhe pamje. Shitet per arsye familiar nen cmim reference, per banim, zyre, biznes, 156 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 24/05/2019
171.600,00 euro

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT ( MBAS SPITALEVE )

afer shkolles Cajupi | 106 M2 | 74.200 Euro

Shitet Ap 3+1 i vitit 1998 me punime shum cilesore, me Hipoteke, kati pare, tre dhoma gjumi, sallon i madh me ambient gatimi, k/bufe, tualet me dritare, ballkon, koridor, orientim me diell. Shitet per arsye familiar, 106 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 24/05/2019
74.200,00 euro