Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLV GJERGJ FISHTA

prane kompleksit te Delijorgjit, tek pallati Alpas shpk, tek Hotel Hilton | 170 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera 3+1, 170 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, Me kondicioner. Taksa te paguara nga pronari

Botuar më 19/10/2019
1.500,00 euro

PRANE STADIUMIT QEMAL STAFA LION PARK

Pallati pozicionohet ne nje nga zonat te preferuar nga te huajt dhe vendasit shume prane Liqenit Artificial te Tiranes. Parku kombetar | 130 M2 | 230.000 Euro

Shitet 3+1, katin e 4-rt ne nje pallat te ri me punime cilesore. Punimet e brendshme jane mjaft cilesore ku mund te permendim: sistem ngrohje qendror me gaz, kondicioner etj. Eshte e pajisur me hipoteke, 130 M2, organizohen: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon. Me orientim jug-lindje-perendim te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e dielli

Botuar më 19/10/2019
230.000,00 euro

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

rruga Kongresi i Lushnjes | 95 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 95 M2, kati 1, e ndare ne tre pjese: zyre, parukeri dhe nje ap. 1+1. Mundesi kembimi me ap. 3+1 ne zonen e 21 Dhjetorit ose shitet me cmim

Botuar më 18/10/2019
120.000,00 euro

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate | 210 M2 | 800 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, 4 dhoma gjumi. Vend i qete dhe ajer i paster.

Botuar më 18/10/2019
800,00 euro

NE LAPRAKE

Kompleksi Gintash | 125 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete, 125 M2, kati 8.Pallat i ri me hipoteke.Punime cilesore.Pjeserisht e mobiluar.

Botuar më 18/10/2019
83.000,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Tek Shkolla Arben Broci | 165 M2 | 169.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete+verande, 165 M2, kati 5 i fundit.Pallat i vitit 2002 me hipoteke.Punime shume cilesore,e shtruar me parket,sistem ngrohje-ftohje,panel diellor dhe oxhak funksional.Apartament i mobiluar me cdo gje

Botuar më 18/10/2019
169.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT

Ngjitur me Rezidencen | 136 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete+ballkon+verande, 136 M2, kati 2.Pallat i ri ne proces hipotekimi.

Botuar më 18/10/2019
88.000,00 euro

SUPER OKAZION! TEK HOTEL MONDIALI

Buze rruge | 118 M2 | 123.900 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete, 118 M2, Kati 6.Pallat i ri i vitit 2019 I sapoperfunduar.Punime shume cilesore.Sistem kapot.

Botuar më 18/10/2019
123.900,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Tek Albatelecom | 90 M2 | 115.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 90 M2, kati 4.Pallat ekzistues i restauruar totalisht.Hyrje e mobiluar me cdo gje.E shtruar me parket.

Botuar më 18/10/2019
115.000,00 euro

RR. “MYSLYM KETA”,

tek kafja Rremes, | 151 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1, 151 M2, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone

Botuar më 18/10/2019
65.000,00 euro
)