Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALLE MISTO MAMES

pallati Çabej | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1 ne pallat te ri (2007), 100 M2, kati 2, ashensor, i mobiluar, e organizuar ne 2 dhoma femijesh dhe nje dhome gjumi,soxhorno dhe kuzhine gatimi, ballkon, banjo dhe korridor. Drita dhe uje 24h. Shitet per arsye emigracioni

Botuar më 05/07/2020
65.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

ne krah te Eleonores | 136 M2 | 108.800 Euro

Shitet 3+1 duplex, 136 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, kati 5 dhe 6,dhome gatimi,holl,garderobe,pa ashensor. ose jepet me qera 400 Euro.

Botuar më 04/07/2020
108.800,00 euro

PRANE SHESHIT SHTRAUS

Fillimi I rruges Arkitekt Sinani | 80 M2 | 73.000 Euro

Ne nje pallat ekzistues, shitet apartament 3+1. Orjantimi Veri Perendim,Jug, 80 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, Vendodhja shume e mire

Botuar më 04/07/2020
73.000,00 euro

TEK SHKOLLA BASHKUAR,

perballe Akademise Ushtarake, pallati i Vodafonit | 132 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap. dublex (3 dhoma gjumi + sallon ndenje + kuzhine + 2 banjo), 132 M2, kati 3, 3 ballkone, verande, hyrje totalisht e mobiluar, arredim bashkohor, e kompletuar me te gjitha paisjet.

Botuar më 04/07/2020
300,00 euro

LAPRAKE

Rruga marubi | 160 M2 | 135.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe , kati 1 i ndare ne 2 ambjente banimi ndersa kati 2 i pa perfunduar, mundesi krijimi te nje biznesi, me certefikate pronesie., 160 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, tarrace, verande, vendparkim, oborr, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 03/07/2020
135.000,00 euro

TEK DIPLOMAT 2

Bulevardi Bajram Curri | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 3+1, siperfaqe 100 m², pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete me dritare , ballkon., 100 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 03/07/2020
35.000 leke

RR. “MYSLYM KETA”,

tek kafja Rremes, | 151 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1, 151 M2, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone, me hipoteke. Jo Agjensi

Botuar më 03/07/2020
65.000,00 euro

RRUGA SULEJMAN PASHA

Mbrapa Bar Restorant Piazza | 125 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament totalisht i mobiluar nw menyre bashkekohore., 125 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 03/07/2020
700,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU PARE

OKAZION | 156 M2 | 199.680 Euro

Shitet Apartament 3+1 ( ne pallat te ri ), siperfaqe 156.5 m2 me Hipoteke, kati 7 banim me ashensor ( nuk eshte kat i fundit ), ne cmim perfshihet dhe nje garazhd i mbyllur me cepen 15 m2 me Hipoteke ne katin -1 poshte pallatit ( i aksesueshem me ashensorin e pallatit ), e mobiluar, orientim me diell, 4 min larg qendres, 156 M2

Botuar më 03/07/2020
199.680,00 euro

ISH STACIONI TRENIT

prane Bulevartit te Ri | 103 M2 | 73.000 Euro

Shitet Ap 3+1,me Hipoteke 103 m2 e rregulluar me punime cilesore,kati i dyte, orientim me diell, 3 dhoma, kuzhine per gatim e ngrenie, tualet me dritare, korridor., 103 M2

Botuar më 03/07/2020
73.000,00 euro
)