Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE BLLOK

prane piceri Eres | 200 M2 | 320000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Ne Bllok, prane piceri Eres, 200 M2, 320.000 euro
Përshkrim

Shitet apartament duplex i organizuar ne 3+1+kuzhine gatimi me vete + 3 tualete + gardarope. 60 m2 verande. Kati 3 dhe 4. Pallat i ri , residence me 4 kate ( pa ashensore). Punime dhe kompletim super cilesore. Me oxhak funksional. Vend parkimi te garantuar, 200 M2

320.000,00 euro

Botuar më 01/08/2020

Telefon
Email
)