Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME SPITAL AMERIKAN II

Rr. "Dibres", jepet me qera | 200 M2 | 1.000 Euro

4+1+3 banjo, 200 M2, plus 100m² verande, punime lluksoze. Kati 7, me ashensor, siste...

Botuar me 12/09/2018
1.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades Greke | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 3+1, 90 M2, pallat ekzistues me tulla te kuqe teresisht e rikonstruktuar dhe e mobiluar shitet per arsye emigracioni

Botuar me 21/09/2018
800,00 euro/m2

BLV BAJRAM CURRI

ne ish bllok | 130 M2 | 208.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, drejtim Jug-Lindje, pershtatet edhe per zyra, pallat i ri, me hipoteke

Botuar me 20/09/2018
1.600,00 euro/m2

RR."SAMI FRASHERI"

prane Gjimnazit Petro Nini | 140 M2 | 11.200 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, 3+1, 140 M2, i mobiluar

Botuar me 20/09/2018
11.200 leke/person

RR. SAMI FRASHERI

prane Piceri Juveniljas | 116 M2 | 290.000 Euro

Shitet 3+1, 116 M2, kati 2, e pershtatshme per biznes. Me hipoteke

Botuar me 20/09/2018
2.500,00 euro/m2

RR."PANDI DARDHA"

rrugica perballe Fiat-it | 128 M2 | 56.320 Euro

Shitet dubleks, kati 5-6, 128 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 holle te medhaja, aneks. Me hipoteke. Bosh

Botuar me 20/09/2018
440,00 euro/m2

PERBALLE UNIVERSITETIT ZONJA E KESHILLIT TE MIRE,

prane Drejtorise se Dobanes dhe Zogut te Zi, | 226 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 226 M2, 2 banjo, njera banjo me dritare, k/bufe. E pershtatshme dhe per zyra, sherbime te ndryshme, etj.

Botuar me 20/09/2018
500,00 euro

PERBALLE UNIVERSITETIT ZONJA E KESHILLIT TE MIRE,

prane Drejtorise se Doganes dhe Zogut te Zi, | 226 M2 | 160.000 Euro

Shitet 3+1, 226 M2, 2 banjo (njera me dritare), me hipoteke.

Botuar me 20/09/2018
160.000,00 euro

NE FSHATIN SOSE

Ne Sauk | 144 M2 | 120.000 Euro

Ne Sauk pran Fshatit Sose. Shitet Apartament Dupleks. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 -4 te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet: nga salloni, 2 dhoma e gjumit te shtruara me Mokete , 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi eshte jug-lindje dhe zona ofron te gjitha fasilitete., 144 M2, 2 banjo, Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi: 12000 Euro. Per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Mimozen ne nr.: + 355676088100 - Mei Realty

Botuar me 20/09/2018
120.000,00 euro

NE VASIL SHANTO

perballe UET | 140 M2 | 7.000 Leke

Kerkohen 3 djem per ndarje qeraje, ap 3+1, 140 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/09/2018
7.000 leke/person

PORCELAN

mbapa firmes Xhura, ne pallat 6 katesh | 126 M2 | 75.600 Euro

Shitet 3+1, 126 M2, kati 4, 1 banjo, 2 ballkone, me hioteke. (Ose kembehet me ap. me te vogel)

Botuar me 20/09/2018
600,00 euro/m2