Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!RR. “ALI DEMI”

Rr. "Dhimiter Kamarda" | 161 M2 | 100.000 Euro

Shitet 5+1, 161 M2, kati 2, e mobiluar ose bosh,me hipoteke, pallat ekzistues, I rest...

Botuar më 26/06/2019
100.000,00 euro

VASIL SHANTO

Perballe UET | 130 M2 | 8.750 Leke

Kerkojme 2 djem, ose 1 per ndarje qeraje., 130 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/06/2019
8.750 leke/person

BRRYLI

Materniteti i Ri | 110 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/06/2019
110.000,00 euro

FRESKU

Mbrapa restorant Freskut | 220 M2 | 87.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 220 M2, kati 6, totali i kateve 6, 3 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re, Me nje cmim extra prej 5000 eurosh ofrohet dhe nje vendparkim.

Botuar më 26/06/2019
87.000,00 euro

PALLATET E DELIJORGJIT

Pallatet e Delijorgjit | 180 M2 | 220.000 Euro

Rruga e Kavajes ,Pallatet e Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1, i mobiluar dhe me nje invesim te konsiderueshem brenda (parket lisi , chiller, hidrosanitare cilesore ) ne katin e 9 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, dhome cifti , dhome femijesh, dhome e trete, 3 tualete ,2 ballkone. Orientimi i, 180 M2, 3 banjo, apartamentit eshte jug-lindje-perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Ar

Botuar më 26/06/2019
220.000,00 euro

SUPER OKAZION!RR. “ALI DEMI”

Rr. "Dhimiter Kamarda" | 161 M2 | 100.000 Euro

Shitet 5+1, 161 M2, kati 2, e mobiluar ose bosh,me hipoteke, pallat ekzistues, I restauruar totalisht, dhomat me dritare, 2 tualete, ballkon 20m², + depo. Me çertifikate pronesie. Cmimi nga 110.000 € behet

Botuar më 26/06/2019
100.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit | 172 M2 | 144.000 Euro

Tek kodra e diellit rruga Bill Klinton shitet papafingo 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri ne nje nga komplekset me cilesore te zones. Eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda qe ofron pamje te gjithe qytetit . Orientimi eshte jug-perendim cka ben qe drita e diellit te jete prezente gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i investuar, 172 M2, 2 banjo, dhe i mobiluar luks(cmim shtese). Hipoteka eshte ne proces pasi pallati ka vetem 1 vit qe eshte perfunduar. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Botuar më 26/06/2019
144.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

Kompleksi Diamo | 163 M2 | 170.000 Euro

Tek kompleksi dinamo, shume afer me liqenin artificial shitet apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qyetit dhe shitet nen cmimin e tregut, Hipoteka eshte ne proces pasi pallati ka vetem 1 vit qe eshte perfunduar. Per me shum, 163 M2, 2 banjo, info kontakto ne numrin 0675088803.

Botuar më 26/06/2019
170.000,00 euro

BLLOK

Bllok | 400 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qira dupleks per zyra ne bllok., 400 M2, kati 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, tarrace, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/06/2019
3.000,00 euro/muaj

FUSHA AVIACIONIT

shitet shtepi 2 kateshe | 157 M2 | 230.000 Euro

Kati i pare magazine, kati i dyte banim, 157 M2, siperfaqe trualli 400m²

Botuar më 26/06/2019
230.000,00 euro

ARTIFICIAL LAKE AREA IN TIRANA. EASY ACCESS TO THE ARTIFICIAL LAKE AREA, THE BOTANICAL GARDEN AREA, THE ZOOLOGICAL GARDEN AREA AND TO UNAZA E MADHE

in Peti Street | 211 M2 | 700 Euro

3 bedroom apartment, located on the third floor of a new building. Living room and kitchen space, 3 bedrooms, 3 bathrooms, a hallway and 3 balconies. The flat is offered empty. The kitchen is to be placed and also a central cooling and heating system will be installed. The works done in the space are very good and also the sanitary equipments, doors and windows with shutters are very qualitative., 211 M2, The apartment has a lot of natural light as a result of the large windows.The area in which the apartment is located is quite quiet and has a lot of clean and fresh air.

Botuar më 26/06/2019
700,00 euro