Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMBINAT, RR. 'ZYBER ZENELI",

lagja 6, nr, 50 | 300 M2 | 15000000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
KOMBINAT, rr. 'Zyber Zeneli",, lagja 6, nr, 50, 300 M2, 15.000.000 leke
Përshkrim

Shitet shtepi 2-kateshe, kati I: 71.2m², kati II: 58.7m², me sip. trualli, 300 M2, Me hipoteke trualli dhe ndertimi. Me çertifikate pronesie te dt 17/1/2020. Çmimi

15.000.000 leke

Botuar më 06/04/2020

Telefon
)