Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MISTO MAME

Rruga Besim Alla | 125 M2 | 83.750 Euro

Shitet super apartament 3+1+2WC+2bllk. Apartamenti ka orientim dhe siperfaqe te mirem...

Botuar më 26/07/2021
83.750,00 euro

PAS HIPOTEKES

Rruga Panorama | 135 M2 | 140.000 Euro

Shitet Super apartament duplex 3+1+2+2bllk. Apartamenti eshte i tipit duplex. Ka puni...

Botuar më 26/07/2021
140.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 ALI DEMI

tek burgu grave | 120 M2 | 450 Euro

Siperfaqa 120m² KATI «4» Organizohet:   • Salloni + Kuzhina • 3 dhoma gjumi• 1 tualetOfrohet:• I mobiluar• Zone e mire dhe e qete• Me pllaka•KondicionerCmimi 450euro/1muaj+ 1 garanci ID KD 168, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 31/07/2021
450,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Cristal Center | 110 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 3+1 ne Komunen e Parisit, apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje dhe kuzhine mevete,1 tualet. sip e apartamentit eshte 110m2 me cmimin 110.000euro me certifikate pronesie. Per me shume informacion kontktoni ne nr 0693783528, 110 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 31/07/2021
110.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE NE RRUGEN E DURRESIT, PRANE RRUGES SE AMBASADAVE, NE TIRANE (ID 4139026)

Rruga e Durresit, prane Rruges se Ambasadave, | 87 M2 | 78.300 Euro

Shitet Apartament 3+1, siperfaqe 87 m², me Hipoteke, kati 4 (i fundit), bosh, tualet, 2 ballkone, nje depo, orientohet nga veri-perendim dhe jug-lindje.Shitet 78,300 euro, 900 euro m²., 87 M2, Property ID : 4139026 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
78.300,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK ZOGU I ZI PRANE UNIVERSITETIT LOGOS(ID 4131148)

Tek Zogu i Zi prane Universitetit Logos, | 97 M2 | 97.000 Euro

Shitet apartament 3+1, me siperfaqe 97 m², kati 6, pallat me ashensor, shitet i mobiluar. Organiozohet ne soxhorno, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Me hipoteke.Cmimi 97.000 euro, 97 M2, Property ID : 4131148 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
97.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE RRUGA SHYQYRI ISHMI PRANE XHAMISE TABAKEVE (ID 4131136 )

Tek rruga Shyqyri Ishmi prane Xhamise se Tabakeve, | 124 M2 | 140.500 Euro

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 124 m², ndodhet ne katin 2, pallat i ri me ashensor, organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor, 2 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar, eshte i investuar ne tavane te varura, punime gipse, ndricim LED, ka oxhak funksional. Me hipoteke.Cmimi 140.500 euro, 124 M2, Property ID : 4131136 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
140.500,00 euro

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA NE BLLOK TEK RRUGA VASO PASHA(ID 4239032)

Rruga Vaso Pasha | 109 M2 | 550 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, ndodhet ne katin e 5, pallat ekzistues, ka siperfaqe 109 m², organizohet ne 3 dhoma gjumi, soxhorno, tualet, ballkon, jepet i mobiluar, me kondicioner, parket, orientim me diell. Cmimi 550 euro., 109 M2, Property ID : 4239032www.dreamalbania.al

Botuar më 31/07/2021
550,00 euro

ISH STCIONI I TRENIT

Prane Bulevadit Te Ri, | 103 M2 | 87.000 Euro

OKAZION, Shitet Apartament 3+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues me Hipotek, e mobiluar, kati 4 i fundit me tulla, me orentim L-J-P, siperfaqe 103 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, tualet me dritare, uje 24 ore me cisterne. Cmimi 87000 €., 103 M2, ID:139076

Botuar më 31/07/2021
87.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Prane Pallatit Me Shigjeta | 165 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 (i rikonstruktuar) ne pallat, e mobiluar, mobilim bashkohor, mobilim i ri, kati 3 , siperfaqe 165 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, e rikonstruktuar, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 500 €., 165 M2, ID:239060

Botuar më 31/07/2021
500,00 euro/muaj

BLLOK

Prane Sky Tower | 120 M2 | 550 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 4, siperfaqe 120 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar, kondicioner.Mund te jepet edhe per zyra. Cmimi 550 €., 120 M2, ID: 239061

Botuar më 31/07/2021
550,00 euro/muaj

BLLOK

Prane Sky Tower | 120 M2 | 550 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 4, siperfaqe 120 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar, kondicioner.Mund te jepet edhe per zyra. Cmimi 550 €., 120 M2, ID: 239061

Botuar më 31/07/2021
550,00 euro/muaj
)