Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!

Harry Fultz | 116.1 M2 | 133.515 Euro

Tek Harry Fultz shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 2 ose te 5 banim ne nje komple...

Botuar më 09/12/2019
133.515,00 euro

VIZION +,APARTAMENT 2+1 ME QERA ,I KOMPLETUAR

Don Bosko | 83 M2 | 350 Euro

Ne Don Bosko , tek Kompleksi Vizion + , jepet me qera apartament 2+1 . Apartamenti es...

Botuar më 05/12/2019
350,00 euro

SUPER OKAZION!!!

21 DHJETORI | 136.3 M2 | 130.000 Euro

Shitet SUPER dupleks Super punime super cilesi ne katin e 7-8 banim te nje pallati t...

Botuar më 04/12/2019
130.000,00 euro

RRUGA MIHAL GRAMENO

afer kompleksit Grandit | 150 M2 | 500 Euro

Vile e mobiluar 2-katëshe me sipërfaqje 150 m2, 3 dhoma gjumi, 2 Tualete ,2 Ballk...

Botuar më 03/12/2019
500,00 euro/muaj

TEK FRESKU

RRUGA DALIP TOPI | 180 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, kati i 2-te i nje vile, 180 M2, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 12/12/2019
30.000 leke

UNAZA E RE

Prane Viles L | 115 M2 | 72.000 Euro

Shitet Apartament 3+1, 115 M2, kati 8, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kubature e rregullt dhe organizim i mirë, Me hipotekë - Future Home

Botuar më 12/12/2019
72.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Rruga Pjeter Budi | 145 M2 | 500 Euro

Kati 2 i nje vile, hyrje me vete, 145 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, kubaturë e rregullt, dopio xham, kondicionim, vende parkimi

Botuar më 12/12/2019
500,00 euro/muaj

KTHESA E KAMZES

Kthesa e Kamzes | 169 M2 | 90.000 Euro

Shitet Apartament 3+1, 169 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, I investuar, Punime Gipsi , Parket • Mure dhe Tavane të izoluara , Sistem Kondicionimi , Mobilim i Ri. - Future Home

Botuar më 12/12/2019
90.000,00 euro

PRANE MYSLYM SHYRIT ,APARTAMENT ME QERA 3+1+2 WC

Mujo Ulqinaku | 124 M2 | 450 Euro

Mes rr. Kavajes dhe Myslym Shyrit , jepet me qera apartament i bollshem 3+1+2 ,kuzhine me vete . Cdo dhome eshte e mobiluar dhe e pajisur me kondicioner .Mund te behet mobilim shtese apo ndryshime ne mobilim .Apartamenti ka dhe garazhd te vetin me pagese ekstra .Pallati eshte i mireadministruar dhe me ashensor, 124 M2, 2 banjo

Botuar më 12/12/2019
450,00 euro

VASIL SHANTO

prane shkolles | 105 M2 | 94.500 Euro

Shitet apartament 3+1 bosh, me orjentim jug-lindje, me hipoteke, 105 M2, kati 4, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 12/12/2019
94.500,00 euro

NE ZONEN E FRESKUT

shitet apartament papafingo banimi | 128.53 M2 | 93.000 Euro

74m² sip. verande ne forme L-je +1 garazh 17m² + ambjent i brendshem, 128.53 M2, kati 6, i organizuar me 3 dhoma, 1 soxhorno, 3 banjo, apartament i perfunduar, punime cilesore, kubature shume e bollshme, te instaluara pajisjet per ngrohje-ftohje dhe per panele diellor

Botuar më 12/12/2019
93.000,00 euro

TEK FRESKU

Rruga Thesarit | 130 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2, sip, 130 M2, ne total dhe 113m2 neto. Apartamenti ndodhet jo ne kat te fundit.Apartamenti ka hipoteke. Cmimi

Botuar më 12/12/2019
65.000,00 euro

RR. "PERLAT REXHEPI",

pallati Unikom | 145 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 3+1, Jo Agjensi! Siperfaqja, 145 M2, kati 2, 700 Euro/i diskutueshem per Call Center, 650 Euro/i diskutueshem per cdo lloj biznese, per banim

Botuar më 11/12/2019
600,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

tek Lulishtja | 156 M2 | 202.800 Euro

Shitet 3+1, 156 M2, kati 5, ashensor, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 11/12/2019
202.800,00 euro
)