Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIRI

3+1 | 126 M2 | 71.000 Euro

Shitet apartament me nje siperfaqe, 126 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi...

Botuar më 19/05/2020
71.000,00 euro

RR. "DON BOSKO",

brapa bujtines Gjeli | 118 M2 | 126.000 Euro

Shitet 3+1, 118 M2, kati 5, 2 banjo, 1 ballkon, hyrje e rregulluar me punime teper cilesore, panel diellor, sistem qendrore ngrohje/ftohje çiller, me hipoteke.

Botuar më 27/05/2020
126.000,00 euro

TEK ASTIRI,

30m nga rruga kryesore dhe stacioni autobusit, | 115 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 115 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 27/05/2020
35.000 leke

LAPRAKA

Te fusha e sportit | 140 M2 | 100.800 Euro

Shitet super Apartament 3+1+2 banjo pallat teper cilesore me hipotek, 140 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Me hipotek

Botuar më 27/05/2020
100.800,00 euro

PRANE RESTORANT KORCARKA

Rruga Margarita Tutulani Shushica | 120 M2 | 120.000 Euro

Ne Tirane prane Restorant Korcarka tek Shushica SHITET apartament 3+1 me siperfaqe neto 120 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues dhe perbehet nga korridori, 2 tualete me dritare,kuzhine gatimi, ambjent ndenje, 3 dhoma gjumi dhe 2 ballkone. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 120.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 120 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/05/2020
120.000,00 euro

RR."KAVAJES"

perballe Pallatit me shigjeta | 178 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3+1, 178 M2, 3 banjo, 3 ballkone, i mobiluar

Botuar më 27/05/2020
300,00 euro

RR ALI DEMI ND 104

Perballe shkolles Kushtrimi Lirise | 120 M2 | 135.000 Euro

3 dhoma gjumi, 1 ambjent I vecante gatimi dhe ngrenie, 1 dhome ndenje, korridor, 1 wc, rikostruktuar totalisht, dyer te brendshme druri, dere e jashtme e blinduar, dritare dopio xham, 170 m2 sip total, 50 m2 tarrace, 120 m2 sip neto pa hapesira te perbashketa, 120 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 27/05/2020
135.000,00 euro

KRYQEZIMI I RRUGES QEMAL STAFA ME RRUGEN BARDHYL

Tregu i fruta perimeve | 80 M2 | 70.000 Euro

Pallat ekzistues me tulla te kuqe, shitete apartament, 80 M2, 7 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, orientimi lindje,

Botuar më 27/05/2020
70.000,00 euro

BERAT

prane Drejtorise se Policise | 154 M2 | 50.000 Euro

Shitet ap, 154 M2

Botuar më 26/05/2020
50.000,00 euro

YZBERISHT

rruga "3 Deshmoret" | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, Lirohet me 1 Qershor

Botuar më 26/05/2020
25.000 leke

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke | 117 M2 | 76.050 Euro

Shitet 3+1 kati 4 pallat ekzistues 5 katesh, teresisht e rikonstruktuar me diell uje 24 ore, hipoteke, 117 M2

Botuar më 26/05/2020
76.050,00 euro
)