Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VIZION PLUS

Rr. "Egnatia" | 104 M2 | 83200 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Vizion Plus, Rr. "Egnatia", 104 M2, 83.200 euro
Përshkrim

Shitet 2+1, 104 M2, me hipoteke, kati II, e kompletuar dhe e rregulluar bashkohore, me hipoteke.

800,00 euro/m²

Botuar më 15/08/2019

Telefon