Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA ELBASANIT

afer ambasador 2 | 105 M2 | 105.000 Euro

Pallat i ri , zone e preferuar per banim, 105 M2, 2 ambjente, kati 10, 1 banjo, ashen...

Botuar më 03/12/2019
105.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!

UNAZA E RE | 148 M2 | 118.400 Euro

Super Apartament Luksoz 2+1 i Investuar Deri ne Detaj Unaza e Re!! i investuar, kubat...

Botuar më 03/12/2019
118.400,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

tek Karburanti Alpet | 115 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, jepet edhe per ndarje qeraje, 115 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, 2 vajza

Botuar më 10/12/2019
40.000 leke

RRUGA FERIT XHAJKO

prane Medreses | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 10/12/2019
35.000 leke/muaj

LAGJJA NR 1

Siper news 24, Shkoze | 100 M2 | 120 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 10/12/2019
120,00 euro

UNAZA E RE

perballe Karburant Kastratit | 160 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 160 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar, e pershtatshme per familjare

Botuar më 10/12/2019
35.000 leke

KODRA E DIELLIT

Pallati shtator 90 | 98 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, drita uje 24 ore, 98 M2, kati 3, 1 banjo, 2 ballkone, bosh

Botuar më 10/12/2019
22.000 leke

ALI DEMI

Perballe Azilit te Pleqve | 70 M2 | 1 Leke

Ofrohet nje dhome gratis ne kembim te perkujdesjes per grua te moshuar.Personi ne fjale eshte totalisht autonome,thjesht ka nevoje per shoqeri, 70 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2019
1 leke/muaj

KOMBINAT

Pallatet e Dervenit | 124 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 2+1, 124 M2, kati 7, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi

Botuar më 10/12/2019
320,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Rruga Osman Myderizi | 200 M2 | 100 Euro

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje, 2+1, 200 M2, kati 5, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2019
100,00 euro/person

SUPER OKAZION!!!

GARDEN RESIDENCE TURDIU | 110 M2 | 73.700 Euro

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 110 m2, kati i 6 pamje fantastike E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash etj., 110 M2, kati 6, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 10/12/2019
73.700,00 euro

RR. QAMIL GURANJAKU

Afer Liceut artistik, te drejtoria e higjenes | 92 M2 | 420 Euro

Jepet me qera 2+1, 92 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2019
420,00 euro/muaj
)